Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Másodszorra buktam hogyan...

Másodszorra buktam hogyan csinálhatom meg?(forgalmi)

Figyelt kérdés
Órán minden jól megy. Semmivel nincsen probléma konkrétan tehát a képesség meg lenne de valahogy a vizsgán nem ez látszik meg. Vizsga miatti nyomás végett valószínű ez. Az a kellő figyelem ellaposodik vagy nem is tudom annyira próbálom jól csinálni. Esetleg bármi tanács? 2hét múlva vizsgázom megint szerintetek ezelőtt érdemes pár órát venni ? Ti nektek hogyan sikerül hogy éltétek meg a forgalmit?

2021. márc. 3. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs meg a képesség. A vezetői képesség alapvető része, hogy húzós szituációkban, nyomás alatt is képes az ember körültekintően és hideg fejjel vezetni. Könnyű hibátlannak lenni, ha nincsen semmi, ami hibára késztetne. A valódi bizonyítás a nehezítő körülményeknél kezdődik és te itt buksz el, tehát nem vagy kellően jó sofőr.


Ha az időd és anyagi kereted engedi, akkor vegyél még órát. Vagy segít, vagy nem. A probléma könnyedén adódhat egyszerű rutintalanságból, mert lehet hogy te úgy érzed hogy elegendő rutinod van, hisz az órákon jól teljesítesz, de mint mondtam, az nem mérvadó. Vizsgán pedig pont azért feszülsz be, mert a rutintalanság miatt ideges vagy. Rutintalanságra a megoldás a rutinszerzés. De az is lehet, hogy az idegesség máshonnan ered, ez esetben a még több vezetés nem fog segíteni, és mi sem tudunk mit mondani. Neked kell rájönni, hogy mi a probléma forrása, mert amíg a forrást nem ismerjük, javasolni sem lehet semmit.

2021. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelenek nyugalma... eddig 3× bejött, mindig meglepődtem hogy elsőre átmentem.
2021. márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meglett 3x-ra
2021. máj. 13. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
És most minek emelted ki, mit tudunk kezdeni vele, veled?
2021. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De legyen szép napod!
2021. jún. 17. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Jólvan na, tudom hogy ezt akarod: Ügyes vagy. 😂
2021. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!