Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az baj ha férfi vagyok és egy...

Az baj ha férfi vagyok és egy nő lesz az autó vezetés oktatóm?

Figyelt kérdés
Megtörtént az hogy az előző iskolában vakon választottam oktatót. Az férfi volt. Mondtam neki nem tudok vezetni, erre csodálkozott hogy nehezen megy azt mondta ez nagyon ritka. Mivel még én éreztem magam szarul ott is hagytam két óra után. Most egy másik iskolában vagyok, van itt egy oktató akinél sok ismerősöm volt, konkrétan mindenki nála volt itt a környéken. Az oktató is egyébként itt lakik a közelemben. De nő, még pedig kicsit idősebb. Nem mertem már vakon választani oktatót, ráadásul könyörögni kell hogy vallalljanak. Így hozzá megyek le is van beszélve. Szerintetek gáz hogy férfi létemre nő fog tanítani vezetni? Nem nézem le a nőket nem azért kérdezem, csak érdekelnek a vélemények.

2021. márc. 3. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
2021. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Női tanárod sosem volt? Női főnököd? Az oviban sem óvóbácsi volt, a gimiben sem csak pasi tanított. Gondolom az egyetemen is volt néhány női oktatód.

Akkor most em mindegy? Csak nem attól félsz, hogy ciki ha bénulsz egy rutinos oktató mellett?


Ne isgulj, nem te leszel az első, akit megtanít vezetni. Inkább légy kedves, udvarias, halk, ne vitatkozz, mindent köszönj meg, és meglátod nem lesz gondod. Sokkal jobb, ha nő tanít. Ott előhozhatod az udvarias oldaladat, és az már nyerő.


Fel a fejjel! (hagyd hadd beszéljan, ne beszéld túl)

2021. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszi igazad van, ezekre nem is gondoltam. Egyetemre nem jártam ugyan, de sok női tanárom volt valóban.
2021. márc. 3. 17:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nalátod..felesleges stresszelni, inkább örülj, hogy egy kedves nő fog oktatni.
2021. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Pedig ha felmerül benned ez a kérdés akkor igenis lenézed a nőket akárhogy mondod...

Engem is női oktató tanított és nagyon jól csinálta,kicsit unalmas már ez a nők nem tudnak vezetni sztereotípia

2021. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Akiben ilyen kérdés megfogalmazódik, az nem férfi hanem kisfiú.

Húzd meg a copfját! Az mindíg beválik.

2021. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2021. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs nő-fóbiád, akkor nem baj.
2021. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

" Szerintetek gáz hogy férfi létemre nő fog tanítani vezetni? "

Hát bizony ez gáz, te nagyon gáz vagy.

2021. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Amíg nem ismered meg, minden csak előítélet. Esélyes, hogy kellemes meglepetésben lesz részed, mert egy türelmes, következetes, alapos oktatótól tanulsz majd.
2021. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!