Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen elektromos rollert...

Milyen elektromos rollert ajánlanátok? (2021)

Figyelt kérdés
Körülbelül olyan 100-120 ezer forintért keresek rollert. Rosszabb napokon 76 kiló vagyok, nagyjából 2x6-7 kilométert tennék meg egy nap. A kettő között tudnám tölteni. Használnám, kerékpárúton, kerékpár sávban, és járdán is egyaránt és nem fontos, hogy 20km/h-nál többel menjen. Alapvetően a xiaomikat nézegettem, de az a bajom velük, hogy állítólag nagyon nehéz cserélni a gumijukat, pedig könnyen kilyukadnak. A másik márka ezen kívül amit ismerek az az E-twow, azok nagyon szimpatikusak voltak, nyílván ezért az árért használtat találtam csak garancia nélkül. Tudtok még ajánlani megbízható roller márkákat, típusokat?

2021. márc. 14. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Járdán ne használd. Sem a gyalogosok, sem a kereszteződéseknél a járművezetők nem számítanak rád ott, onnan.
2021. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Xiaomi + tömör kerék.
2021. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsóra ne hallgass!

Vagyis csak részben van igaza.

A Xiaomi rollerek jók bár nem éri meg megvenni sz.véleményem szerint.


Ha tömör gumival használod úgy a kulát is kirázza belőled, ez garantált :)


Érdemes felnézni alira egész jók vannak már 130 körül pl YouPing Q02 és társai

2021. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!