Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mitől csuklik össze a rollerem?

Mitől csuklik össze a rollerem?

Figyelt kérdés

Toldysport Flex Pro roller

Ráállok, majd összecsuklik a kormány nagyon, sokkal alacsonyabban és ferdébben lesz a kormány, használhatatlan lesz, csak össze-vissza lehet úgy menni vele.

Egy hét múlva 4 éves roller, sok csavar rozsdás.


Menthető még csak meghúzással, vagy az alkatrészek lehetnek a rosszak rajta?



#roller #Összecsuklik
2021. márc. 30. 18:24
 1/9 A kérdező kommentje:

Ez kifejezetten nem nehéz kérdés, csak én vagyok a béna ehhez, és ezért szeretném segítségrteket kérni.

Jó lenni ha meghúzom és mehetnék vele, csak nem tudok hogy lehet belúlről rohadt meg komolyabban a szerkezet, vagy csak szimplán laza-e valami.

2021. márc. 30. 18:45
 2/9 anonim ***** válasza:

Húzd meg a csavarokad, és meglátod.


Amúgy így távolról hogyan mondjuk meg, hogy ketté fog-e törni és életveszélyes?


Pontosabban ki lehet jelenteni, ha rossz, de én pl. nem kockáztatnám más egészségét, hogy látatlanban kiírom hogy jó.

2021. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha online rendelted, akkor én visszaküldeném, mert ez nem normális dolog. Kötelesek cseredarabot küldeni, ha a héten vásároltad.
2021. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat szerettem volna!

Leírásban odaírtam pontosan hogy 1 hét múlva 4 éves, erre "ha a héten vásároltad."

Teljesmértékben rossz, életveszélyesnek ha nem csukódna össze azért nem mondanám, bár ti rosszul képzelitek el, mert nem menés közbe csukódik össze (gondoltam arra írtátok életveszélyes) hanem már akkor ráteszem a lábam, tehát amikor elindulnák akkor.

2021. márc. 31. 20:09
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem is azért akarom használni mert azzal mennék valahova is, csak így funból, az egész le van kopva, kb. összes csavar rozsdás, rajta dolgok elvannak törve, kormányfék nem jó, vezetékek rajta meg vannak rágcsálva és a teleszkópon található rugó.

Silány minőség, azért oké hogy nulla karbantartás, de úgy néz ki mint ha 20 éves lenne, MINDEN rossz rajta, meg ugye ha ráállok összecsukódik, ezért is ezt kérdeztem meg, mert ez a fő próblémája, ha ez nem lenne akkor még menni lehetne vele teljesen jól.

2021. márc. 31. 20:13
 6/9 A kérdező kommentje:

A kérdésemre szeretnék választ kapni!

Minden kérdésemnél ez megy hogy az emberek teljesen más dologra válaszolnak, nyilván én örülök ha írnak, de akkor ne teljesen más dolgot kezdjenek el nekem feszegetni, olvassák el a leírást mert abba van minden, és akkor már alapvető baromságot nem írhatnak le. Pl. hozzáértőknek kéne írni hogy mitől lehetséges az hogy összecsukódik (pl. legjobb barátom összecsukhatós rollerjével is ez lett a baj, meg úgy a legtöbb embernek, undorító a minőség MINDEN újonnan 20.000 Ft-os terméknél, pedig azért az hogy működjön elvárható lenne, soha többet nem veszek újonnan ennyiért semmit se) Engem ez nem érdekel, a roller! Csak kíváncsi vagyok erre hogy mitől csinálhatja ezt.

2021. márc. 31. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem mi a kérdés. Vegyél másikat. Összecsukló rollerrel életveszélyes közlekedni.
2021. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most ránéztem a kézikönyvére, nem egy nagy was ist das:

[link]


Két esetben tud összecsuklani. Ha nem szorítja jól a szorítóbilincs vagy ha kihajtásnál nem akad meg, de ez utóbbi hiba gondolom feltűnt már volna, ha régóta nálad van. Tehát a megoldás a szorítóbilincs kikopása lesz.

2021. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7.-nek: Értelmetlen baromság még mindig amit írsz. Tudom hogy összecsüklik, és ezért vágyom a megoldásra, amit a 8. válaszolótól meg is kaptam!

Köszönöm! :)

2021. márc. 31. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!