Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egyesek miért jeleznek trafit...

Egyesek miért jeleznek trafit csak úgy?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban már harmadszorra fordul elő velem, hogy megyek főúton, erre valaki rám villog kétszer és trafit jelez. Nem nagyon szoktam gyorsabban menni a megengedettnél, de ilyenkor jobban figyelek hogy véletlen se lépjem túl a határt. Szóval jeleztek, haladok, de sehol semmi.


Ilyeneket miért csinálnak egyesek?



2021. ápr. 8. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Talán csak jól elbújtak.
2021. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
92%
Nem biztos, hogy trafit jelez. Lehet nem ég a lámpád vagy fent hagytad a távolsági fényszórót..
2021. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Azokra szoktam figyelni, hogy egyik se legyen.
2021. ápr. 8. 08:35
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem trafit jeleznek, hanem a lámpád lehet rosszul beállítva. Vagy szerintük mész csak gyorsan.
2021. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Lámpáddal lehet gond, en is akkor szoktam villantani, ha elfelejti felkapcsolni, vagy nem vilagit neki csaak a menetfeny, vagy az izzo nem okees, ilyesmi
2021. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Nekem mindenki traffit jelez Lábod és Nagyatád között. Nézzétek meg a helyet, ha ott neked nem jeleznek traffit akkor senki nem jön szembe, meg én is traffit jelzek pedig ott csak a körforgalom előtt szoktak igazoltatni.


Lényeg, rossz az út és ha lámpát használ nem menetfényt olyan mint ha villantana. Én nekem ezért lett menetfényem bekókányólva.

2021. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

-Fényes nappal is égeted a ködlámpát elől/hátul.

-Reflektorral közlekedsz ha kell, ha nem.

-Gyenge látási viszonyok között nem használsz semmilyen világítást.

-Ismerősöd/kollégád és így akar köszönni neked.

2021. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon valószínű, hogy a lámpáddal van baj, pl. nagyon vakít, csak helyzetjelzőt kapcsoltál, vagy egyáltalán nincs felkapcsolva, esetleg csak nem láttad, hogy van rendőr.
2021. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyors villogás veszélyt jelent az úton.


Hosszabb villantás vakít a lámpád. Én vakításnál igazából nem villantok, hanem előre meg vissza tolom a fényváltó kart. Bő 1 másodpercre.

2021. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Vakít a lámpád, állittasd be.
2021. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!