Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Vágány utca Róbert Károly...

A Vágány utca Róbert Károly útnál van egy felüljáró (Hungária körút fele) ott hogy tudnék biciklivel menni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
13.kerület gyöngyösi utcától jövök biciklivel és a vagány utcai felüljárónál eddig mindig eltévedtem a bicikli utat követve a hősök terénél szoktam kikötni de nem szeretném az egész ligetet átkelni hogy el jussak a kőbányai útra. Gps-ensem tudtam kikövetkeztetni még nagyon új vagyok a témában. Ma a felüljárón jöttem a felüljáró mellettin tolva a biciklit, de erre nincs mindennap idom és a 35perces útból 1:15-20perceset csinálok a felüljáró miatt. Valaki tudna segíteni hogy tudnék eljutni leghamarabb lehetőleg többségileg normális bicikli úton a kőbányai útra? Illetve a Hermina út is mindig problémát okoz

2021. ápr. 16. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Www.merretekerjek.hu
2021. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
A rákosrendezőnél át lehet most jönni a síneken? Teleki Blanka utca...
2021. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szabályosan: felhajtasz a felüljáróra, majd a Kós Károly sétány - Állatkerti körút felé haladsz tovább, a volt Vidámpark előtt tudsz visszafordulni. (Vagy áttolod a zebrán a Kós Károly sétány-Hermina út kereszteződésben .)


Biztonságosan: a felüljáró járdáján tekersz át.


A Teleki Blanka utcát nem ajánlom , rövidebb ugyan , de inkább Zugló, mintsem a Kőbányai út felé. Ráadásul a sorompó szinte állandóan zárva van és ahogy elnézem, sok bringás és gyalogos nem érti, hogy a vonat nem tud rövid úton megállni akkor sem, ha csak 40-nel megy.

2021. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm a válaszod nagyon hasznos volt.Illetve mindenkinek köszi aki válaszolt az elsőt is megfogom nézni.


Akkor nem lesz gond ,ha a felüljáró járdáján tekerek át?

Eddig mindig a Hermina úton jöttem át, de ott ugye az úttest szélén parkoló,oda fele menet meg buszsáv,ezért inkább ott is gyalogoltam a bicikli mellett,de így tényleg nagyon sok idő volt beérni a munkába.Mindenkepp a felüljáró másik oldalára kell érjek,mert amikor nem mentem át a felüljárón hanem követtem a bicikli utat ami egyszer volt egyszer nem,akkor kivitt a hősök tere fele a GPS,ott bevitt az állatkert felé,és így szinte mindig át kellett kelljen a városligeten,bár szinte biztos hogy én néztem be valamit,még nagyon kis kezdő vagyok nézzétek el nekem.

Remélem belejövök egy hamar.^^

2021. ápr. 17. 10:22
 5/9 anonim ***** válasza:

4: Bele fogsz jönni... :)

Én negyvenes éveimben kezdtem el intenzívebben bicajozni, és nagyon hamar megszoktam a forgalmat. Most már a 6-os úton is bátran tekerek (van egy kb. egy km-es szakasz az érdi gát vége és a NAgytétényi út becsatlakozás között, ahol nincs más megoldás) - ahol 90-nel száguldanak az autók.

2021. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én még kicsit félek, de amikor minden sínen megy és jó úton haladok magabiztosan akkor már tudom élvezni :) viszont nagyon kell figyelni sok kereszteződésnél még a zebrán is mert hiába van zöld és már mennek át a forduló autó valami miatt nem veszi figyelembe hogy megyek át pedig le is szoktam addig szállni a bringáról, bár bicikli nélkül is hasonló volt a helyzet, de majd kialakul :)
2021. ápr. 17. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Még ezt az útvonaltervezőt is megnézheted - itt (ellentétben a google maps-szel) be lehet állítani bicajt is.

[link]

2021. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi megnézem!

Jelenleg a Bikemap-ot használom

2021. ápr. 17. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az a legkézenfekvőbb általában - de nem mindig aktuális sajnos.
2021. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!