Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve,...

Teljesen el vagyok keseredve, lehet hagynom kéne az egészet? Mit tanácsoltok? 27/F

Figyelt kérdés
45. órám lett volna a vizsga, de a COVID miatt ugye volt egy jó hosszú leállás, vissza mentem és közölték velem h május végén mehetek vizsgázni. Addig nyilván vennem kéne megint órákat és már teljesen rosszul érzem magam. Nem tudom mit várnak, h 60 órával menjek az első vizsgára?! Ti mit tennétek a helyemben?

2021. ápr. 23. 06:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 40. órán lett meg a kötelező kilométer. Ami nem volt számomra gond, de ez így már nagyon rosszul érint.
2021. ápr. 23. 06:46
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, 1-2 óra és újból bele jössz, szerintem nem felejtettél olyan sok dolgot.
2021. ápr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizonytalan vagy,vegyél pár maganorat előtte, biztos lehet ilyet
2021. ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Leginkább az a problémám, h 5 nappal vizsgám előtt volt a leállás és reménykedtem, hogy ezáltal hamar fogok kapni másik vizsga időpontot, ha újra lehet menni.

Sajnos nem így lett. Május vége nagyon messze van és ezt nem értem, hogy mit akarnak most komolyan, hogy 60 órám legyen mire elmegyek a legelső vizsgámra?

2021. ápr. 23. 07:11
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma, hogy bizonytalan vagyok hanem az, hogy rakom bele a sok pénzt és van aki ilyenkor már 2 vizsgán is túl van én meg az elsőre megyek 50+ vagy 60 órával. Úgy hogy eredetileg a 45 órám lett volna a vizsga. Ezért reménykedtem benne h tekintettel lesznek arra h az újabb vizsgámig ne teljen már el egy hónap és ne kelljen plusz 10-15 órát vennem csak azért, hogy gyakorlatban maradjak. Plusz akkor meg benne van az esély h nem megyek át elsőre.
2021. ápr. 23. 07:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Másik vizsgabázisra nem lehet bejelentkezni? Valahogy korábbi időponthoz jutni? (én az első forgalmi vizsgán megbuktam, akkor oktatót váltottam, az új autóval-oktatóval mentünk párat, aztán vitt is újra vizsgára, meglett és ennyi volt). Hátha másik bázissal/suliváltással korábban bekerülnél.
2021. ápr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A vezetés is olyan, mint a biciklizés. Én 32 óra után tettem vizsgát, utána 2 vagy 3 évig nem vezettem. Mikor autót kellett vásárolni, nyilván ment is a "na ennyi idő alatt biztos elfelejtettem vezetni" nevezetű történet, de az első aggódós totyogós elindulás után rögtön visszajött minden.
2021. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

te döntöd el, hogy hány plusz órát veszel

ha úgy gondolod nem kell több, akkor csak vizsgára menjél

2021. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
ha 27 évesen ennyi önbizalomra futotta, akkor hagyd
2021. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

En alapbol mentem 55 orat, covid elott. Ennyi kellett h "beérjek"

Nimcs ebbem semmi ciki. Bar tobbletkiadasod lesz, az ertheto.

2021. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!