Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ Teszt, hogyan?

KRESZ Teszt, hogyan?

Figyelt kérdés

A tegnap, voltam vizsgán és nem sikerül!

Azóta annyira dühös vagyok magamra, hogy még én is csodálkozom!

Nem volt motivációm, nem érdekelt az egész, egyszerűen nem fogott meg!

De tegnap óta, valami löketet adott, csak nem tudom, hogy hogyan álljak neki tanulni!


Ti fiatalabbak, vagy akiknek nem olyan régen van jogosítványa, ti hogyan tanultatok?

Hogyan koncentráltatok?

Hogyan értétek el, hogy érdekeljen az, amit tanultok?

Hogyan jegyeztétek meg?


Én a B kategóriát csinálom!

A vezetés az megy, szeretek vezetni :)

Csak a szabályok nem mennek :(


Elmondom, hogy én lusta is vagyok tanulni, ha az a bizonyos dolog nem érdekel, de mégis valami belül löketet ad, hogy tanuljak.


Sokan mondják, hogy vegyem meg a könyvet és mellette a tesztes könyvet is!

Vagy hogy vegyek be olyan tablettát, ami segít koncentrálni!


Amúgy 22 éves vagyok L.

Előre köszi a válaszokat!



2021. ápr. 24. 06:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért vezetsz, ha még nincs jogsid?

Egyébként ha érdekel a dolog, és szeretnél megtanulni vezetni, annak elég motivációnak kéne lennie. (Bocsi, 5 éve van B, 3 éve C kategóriám, úgyhogy nem is szabadott volna írnom) 22/F

2021. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
* az inkább KRESZ-vizsga akart akart lenni, nem jogsi. 1-es voltam
2021. ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mind1 ha 5 éve van :D csak a fiatalabb kategória, az én korosztályomra gondoltam, de írhatnak azok is, akiknek nem 1 éve van :D


Úgy vezetek, hogy vezetési órákra járok :) a tanárom tanít vezetni :D

2021. ápr. 24. 07:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De mindezt úgy, hogy még nincs KRESZ-vizsgád? Szerintem az úgy nem szabályos, de az oktató csak tudja a dolgát. De mondom, ha szeretsz vezetni, akkor meg tudod csinálni, nem nehéz a KRESZ. Én is szeretek vezetni, ezért gondolkozom még egy CE vagy egy D kategórián is, de most másra kéne majd a pénz, úgyhogy tolódik ez a projekt (autó már van, arra nem kell gyűjteni).
2021. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mint tanuló, úgy vezetek.

Az oktatóm tanít vezetni.

Imádom a vezetést, az autókat, azt az érzést, amit átad.


Vannak olyan kategóriák amik mennek, pl az elsősegély, elsőbbségadás, rendőri karjelzések..

2021. ápr. 24. 07:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor máris megvan a motivációd. Én mondjuk etitánon tanultam, elsőre meglett mindkét KRESZ-vizsgám kb 15 perc alatt, 1-1 hibaponttal. B kategória forgalmi vizsgán először megbuktam (teszem hozzá kicsit vitatható volt, de inkább lenyeltem a békát és hallgattam), másodjára átmentem, azóta is imádok vezetni, sokszor csak úgy céltalanul kocsikázni.
2021. ápr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A forgalmi vizsgától nem félek, főleg , hogy kicsi a város, ismerem a környéket, nap mint nap kb vagy 3-4 szer kocsikázunk a családdal + a vezetés órák.
2021. ápr. 24. 07:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk 100 ezres megyeszékhelyen élek, itt azért kicsit több az autó (meg a hülye is, de az más kérdés). De ha tényleg ennyire tetszik már most a vezetés, akkor ne add fel, meg fogod tudni csinálni
2021. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami új, hogy vezethetsz KRESZ-vizsga nélkül?!
2021. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan nehéz egy KRESZ vizsga. Ha nem megy máshogy akkor megmondod az autosulinak, hogy fizessen be az e-titanra ott meg ugyan azok a kérdések vannak mint vizsgán... Ha úgy sem megy akkor reménytelen eset.
2021. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!