Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogsit (C típus) szeretnèk...

Jogsit (C típus) szeretnèk szerezni ès láttam, hogy orvosi alkalmassági kell hozzá. Ezt a háziorvosnál kell intèzni? Illetve tudtok ajánlani jó sulit Budapesten?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg a háziorvos is meg tudja csinálni a II-es típusú vizsgálatot.
2021. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, körzeti orvos is tud 2-es csoportú minősítést adni. Aztán min. egy PÁV 3-at csinálj a KAV-nál, mielőtt belekezdesz a jogsiba.
2021. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel ezt az alapvető kérdést tetted fel, megkérdezem, B kategóriás jogosítványod van?

A C-nek előfeltétele a B.

2021. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 éves B-s jogsi , házi orvos 2-es azaz hivatásos jogsihoz való 102-es orvosi utánna Páv 2 vagy Páv 3 én most csinálom a C-s jogsit , ha kérdésed van ezzel nyugodtan írj én már utánna jártam a témának jelneleg a kresz részénél tartok ahogy a kresz vizsga meg van csinálom a rutint és mellete a Bü-t rutin vizsga és a Bü után jön a forgalmi oktatás közben a GKI .

Orvosi után csináld a Páv-ot hogy ha utóbbi nem sikerül akkor addig úgymond feleslegesen ne kezd a jogsit mivel a Páv nélkül nem dolgozhatsz majd vele azaz nem mész sokra akkor a C-vel ha nincs Páv vizsgád . GKI azaz a sofőr kártya szintén kelleni fog majd a jogsi után

2021. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!