Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss jogsival közel 400 km?

Friss jogsival közel 400 km?

Figyelt kérdés
1 hónapja szereztem meg a b kategóriàs jogsimat. Július közepèn közel 400 km-re kellene utazni. Gondolkodom, hogy autóval menjek-e vagy vonattal.a vonat húzós, legalàbb 4-szer kell àt szàllnom. Autóval könnyebb, kènyelmesebb lenne, de friss jogsival nem kockàzatos ilyen nagy távolsàgot megtennem? Köszönöm a vàlaszokat!

#jogosítvány #út #frissesség #Dunàntúl #Vonat vagy autó
2021. ápr. 25. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is az. Haladj szépen a magad biztonságos sebességével, tarts pihenőket 100 km-ként, és a rohanó türelmetlen tülkölő vadbarmokkal meg ne törődj, párzási szezon van.
2021. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel valószínűleg nagyrészt autópályán mennél, nem hiszem hogy nagyon megterhelő lenne. Gondolom tartanál legalább 2 félórás pihenőt, szóval nem kéne hogy túl nagy gondot okozzon neked. Nyílván szokatlan lesz, de tapasztalat /rutin szerzésre tökéletes.
2021. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jó alkalom gyakorlásra. Tarts szüneteket amikor elfáradtál, vegyél valamit enni, inni és amikor készen állsz mehetsz tovább. Autópályán belövöd a 140-et és pár óra alatt ott vagy.
2021. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Milliomodszor is: a hosszú táv semmiben sem különbözik a rövidtől. Legalábbis nehezebbnek semmiképpen sem nehezebb, ha engem kérdezel még könnyebb is, mert sokkal kevesebb az inger az országúton/autópályán, mint egy belvárosban. Egyetlen nehézséget a fáradás okozhatja, ebben az esetben megállsz egy benzinkúton, kortyolsz egy kis vizet, nyújtózol egyet, iszol egy kávét, pisike, 5 perc és lehet tovább menni.
2021. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!!🙂 Ment a ✔
2021. ápr. 25. 18:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az eddigiek is írják, semmi gond nem lehet, vágj neki nyugodtan! Országúton előzéskor legyél óvatos, és mindenképpen nézz bele a tükörbe, mielőtt belekezdesz (kezdőként lehet, hogy sokat gondolkodsz egy előzésen, amit a mögötted jövő simán bevállal)!


Figyelj, légy észnél, és állj meg gyakran, mozgasd át magad! Később erre nem lesz szükség (mármint a megállásra, a figyelemre igen :) ), de gyakorlat nélkül érdemes.

2021. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül mész? Ha van veled valaki, az segít fáradás ellen is, akkor is, ha az illető nem vezet. Legalábbis nekem az egyedüllét is kicsit nyomasztó, jobban stresszelnék úgy és gyorsabban is fáradnék.
2021. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Vezette már azon az út szakaszon? Én 2 éves jogsival egyedül nem mernek elmenni ilyen messzire úgy hogy azt sem tudom milyenek az útviszonyok, hol épp merre kell menni. Jól gondold meg, ha elindulsz már nem lesz vissza út
2021. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ki pontozott le de kíváncsi lennék szerinte miért nem igaz az amit írok? (esetleg az autópályára nem kell fel/le menni valahol, épp az autópálya lehajto mellé fog menni az illető?) X év tapasztalat után könnyű GPS re is és az útra is figyelni de friss jogsival nem mindenkinek ezt pedig ő tudja eldonteni, illetve megnézem az autópályán hogy fordul vissza, ha nem bírja mégsem az ott közlekedést a sok boszme kamionos között (tisztelet a kivételnek) 😉
2021. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Van GPS! Nem egyedül megyek! 😁

Mindenki sajât szíve joga, eldönteni, hogy ő el indulna-e vagy sem. A legtöbb ember szerint igen! Úgy döntöttem elindulok. Egy nagy vàrosban vizsgàztam. Nem lesz nehezebb a forgalom, mint autópàlyàn. Köszönöm mindenki vàlaszàt! 🙂 Nagy pacsi nektek! 🙏

Ui: A kamionosokkal vigyàzok! 😄

2021. ápr. 29. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!