Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért ciki parkoláskor lehalkí...

Miért ciki parkoláskor lehalkítani a zenét/rádiót?

Figyelt kérdés
Én minden precizitást igénylő feladatot csendben vagy halk hátterzaj mellett csinálok. A parkolás is ugyanez a kategória. Próbáltam sokszor, hogy nem halkítok a zenén és úgy parkolok, és nem mondom, hogy nem sikerült, de nem lett olyan szép szabályos, mint szokott lenni. Vagy kb harmadszori nekifutásra sikerült csak.
2021. máj. 9. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért lenne ciki? Én be sem szoktam kapcsolni a zenét.
2021. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Neten sokszor olvastam már ilyen kommenteket, amiben cikinek tartják vagy kinevetik, aki ezt csinálja. De ismerősi/baráti társaságban is volt már téma.
2021. máj. 9. 17:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, nem is értem miért kell mások véleményével foglalkozni. Kifizetik, ha emiatt balesetet okozol? Nem. Akkor csináld úgy ahogy neked jó.
2021. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze, olyan szempontból leszarom, hogy inkább úgy csinálom, ahogy nekem jól megy. Csak a miértjét nem értem, hogy ebben mi a ciki vagy a kinevetni való.
2021. máj. 9. 18:05
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs miértje, magukat akarják fényezni, hogy ők tudnak zenével is parkolni. Tudod, akinek nincs semmi amiben jó, próbál ilyeneket kitalálni, hogy megmutassa milyen menő. Ezért is vesznek BMW-t: azt mutassák, nekik milyen jól adja az élet, közben a híd alatt laknak. Jó ezt picit eltúloztam, de érted a lényeget.
2021. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam lehalkítani, de egyáltalán nem érzem cikinek. Úgy érzem, kezdő vagy még (vagy új az autó), hidd el, pár hónap múlva üvöltő zene mellett, beszélgetve is simán beállsz majd! :) De tényleg ne foglalkozz mások véleményével, csináld úgy, ahogy te biztonságosnak érzed!


Amúgy vannak olyan típusok, amik automatikusan lehalkítják a rádiót, amikor hátramenetbe kapcsolsz, hogy jobban halld a tolatóradar csipogását. Vajon az ismerőseid szerint az is ciki?

2021. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
en se ertettem miert ilyen vicces ez, nyilvan nem azert hallkitom le hogy jobban lassak, hanem hogy tudjak figyelni 😃😃
2021. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6: 4 éve vezetek, fél éve futárként dolgozom, az autót is rég megszoktam már, de parkolásnál akkor is zavar a hangos zene, vagy ha közben dumálnak hozzám, az még jobban. :D Persze, amúgy tudok így is parkolni, csak rosszabbul megy meg vacakabb lesz a végeredmény. Én meg szeretek szép pontosan beállni, ahova lehet.
2021. máj. 9. 18:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is nevettem hogy haha lehalkítja hogy jobban lásson hahaha.

Aztán meg lett a jogsim és rá lelkett jönnöm, tényleg jobban látni halk/ kikapcsolt zene mellet

2021. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Szóval olvastál valahol valamit és ezen képes voltál annyira felhúzni magad, hogy még egy kérdést is kiírtál róla? Gratulálok.
2021. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!