Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kezdő sofőrként hova vesznek...

Kezdő sofőrként hova vesznek fel dolgozni?

Figyelt kérdés

C és D kategóriákat megcsináltam, buszra gki is megvan, teherre pedig most lesz meg. Sofőrkártya kiváltva. Itt tartok jelenleg.


Létezik olyan cég, ahova felvesznek teljesen pályakezdőként? Mert én eddig csak olyat álláshirdetéseket találtam, ahol elvárás az x év tapasztalat. Volánbusznál pl. személyesen is jelentkeztem és neten is(neten válaszra sem méltattak, amikor meg személyesen megyek be, mindig azt mondják, hogy létszám stop van).

Valakinek ötlet, hogy kezdőként mihez kezdjek?



2021. júl. 6. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bárhová. Hiányszakma.
2021. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Az Arrivánál még B-vel is felvesznek, a C-D kategóriát a cég fizeti (persze alá kell írni x év "hűséget", de ez nálad már nem szempont).
2021. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok helyre. Öcsém is most csinálta meg a C-t, olyan helyen melózik ahol elég sok cég sofőrjei megfordulnak és mindegyik mondta neki már, hogy hozzájuk adja be, tuti felveszik. Csak hát mindegyiknél kell az E is csak az neki még nincs meg. De sima C-re is talált most egy helyet.

Népligeten elég sokszor láttam a Volán reklámját is, hogy menjen hozzájuk az ember buszsofőrnek. Volt egy ismerősöm aki úgy ment oda, hogy nem volt jogsija, ők fizettek mindent és azóta is ott melózik.

Dolgoztam Tescoban, egyszer éjszaka vettem át árut, beszélgettem a kamion sofőrrel, ő azt mondta, hogy annyira hiányszakma a kamion sofőr, hogy nem sokat cseszegetik őket, mert tudják, hogy ha felmondana akkor kb. egy fél nap múlva már egy másik cégnél vezetné a kamiont és ugyan azt az árut vinné amit eddig is. (ez kb. 1,5 éve volt).

Tehát kb. Bárhova el tudsz menni dolgozni C és D kategóriás jogsival. Sőt, akár vállalkozhatsz is.

2021. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!