Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy léptetek túl a sikertelen...

Hogy léptetek túl a sikertelen forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Tegnap vizsgáztam, hogy ne csak a negatívumot írjam meglepődtem magamon, hogy milyen ügyesen vettem az akadályokat. Egy azonban sajnos kifogott rajtam, ami rend szerint órákon se sikerült és ott lett vége.. 😔 Most lelkileg engem is meglep, de teljesen összetörtem és nem tudom ezek után neki tudok-e úgy vágni a következőnek, hogy igenis sikerülni fog. Már pedig tudom, hogy ez fontos. Talán erre van a két hét szünet míg másodszorra megpróbálhatom, hogy összeszedjem magam. Most ez lehetetlennek tűnik..

Ti hogy tettétek túl ezen magatokat?



2021. júl. 7. 21:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Első bukása szerintem az emberek 90%-ának van. Ne görcsölj rá, akkor menni fog a következő! :)


Én 5x buktam, azóta se volt pénzem újrakezdeni, pedig szeretnék, és mar túltettem magam ezen. :(

2021. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Én 4. alkalommal futottam neki, és akkor már sikerült, pedig már pont akkor beleszartam és nem érdekelt, amúgy már a pávra készültem gondolatban.
2021. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
64%

Tudtam, hogy mit csesztem el.

Befizettem a pótvizsgát és mentem újból.

Azért egy nyamvadt forgalmi vizsga nem kéne hogy lelki problémát okozzon...

2021. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
sikeresen léptem túl rajta
2021. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
3. Nem tudom te hány órát vettél, én nagyon sokat és nehezen jutottam el idáig több szempontból is. Véresen komolyan vettem, mert megváltoztatná az életem (tudom mindenkiét). Ezért hadd legyek szomorú..
2021. júl. 7. 22:36
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ritka aki elsőre átmegy. Egy bukás kb. normális, ezzel vigasztalt a családom is. Mindenkit húztak egyszer legalább.

Nyilván mindenkit megvisel, aki egy kicsit is bízik abban, hogy sikerülni fog.

Lépj túl ezen, és gyakorold még azt amiről tudod, hogy gyengébben megy. Legalább te elismered a hibád, és nem szélmalomharcot vívsz a "pénzéhes vb-k" ellen.


30-40-50-80 óra gyakorlat, és ezután sikeres vizsga csak annyira elég, hogy önként forgalomban rád lehet bízni egy autót. Ennyi gyakorlat attól kezdve, hogy először ülsz vezetőülésben. Ez alapján kell döntenie egy tapasztalt, hivatásos idegennek, hogy a megfigyelése alapján kienged-e forgalomba.


"Egy azonban sajnos kifogott rajtam, ami rend szerint órákon se sikerült és ott lett vége.. 😔"


Parkolás manőver? Családdal gyakoroltam kicsit. Arra elég volt, hogy hibaponttal magabiztosan beálltam.

2021. júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
0%

"Mindenkit húztak egyszer legalább."


akkor én biztos valamit xarul csinálhattam, de még a nejem is, mert mi egyszer se buktunk...

2021. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

#7

Azt a családomra írtam.


"ritka aki elsőre átmegy" - Ez vonatkozik rád, és a kedves nejedre :) Gratu!

2021. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

6-os köszönöm. A parkolás tökéletesen ment, amin buktam az az emelkedőn lámpánál (kézifékes) indulás. Majd gyakorlom még az oktatóval.

Én is gratulálok annak aki elsőre átment.

2021. júl. 8. 21:17
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Az valóban nagyon nehéz művelet... :(
2021. júl. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!