Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen egy taxis utazás (még...

Milyen egy taxis utazás (még nem ültem taxiban)?

Figyelt kérdés

Szóval még nem ültem taxiban, és többször kell nagyságrendileg 40 km-t utaznom egy napon belül.

-Ha hívok egy taxit és elvisz arra a helyre ahová kértem, akkor megkérhetem, hogy várjon meg engem (negyed órás dolgom lenne)?

-Ha mondjuk 50 km-s távra megyek, az igaz hogy 2×-esét kell fizetnem, hogy a taxis visszatudjom menni a helyére?

-Csinálhatok olyat, hogy mutatok térképen egy útvonalat és, hogy azon menjünk? (Az a lényeg, hogy nem a legegyszerűbb úton mennénk)

-Ha sok csomagom van, akkor a csomagtartóba be lehet tenni? (Mennyi a max súly?)

-Ha ketten megyünk, (a taxis és 2 utas) akkor 2×-szeresét kell fizetni, hogy ketten vagyunk?



2021. júl. 10. 01:04
 1/6 anonim válasza:
24%
Te fogyatèkos vagy? Vagy szimplàn elmebeteg?
2021. júl. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg a taxist, mielőtt valami szerencse csomag bunkóságra intene, és ezért járnád meg az egészet. A taxisok nem harapnak,ezek a kérdések számukra minden naposak.
2021. júl. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen megvár ha fizeted a várakozási díjat

2. Nem tudom de nem hiszem lehet hogy benne van az árban mert a taxizás nem olcsó mulatság

3. Megmutathatod neki a másik utat de ha több kilométer lesz többet is kell fizetned miatta

4. Persze hogy be lehet tenni a csomagtartóba a csomagot de a súlyhatárt csak a sofőr tudja megmondani

5. azért hogy többen utaztak nem kell több pénzt fizetni sőt így még jobban jársz mert ketten fizetitek ki felében, minél többen utaztok annál inkább megéri ha egy helyre mentek

2021. júl. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi 12 ezer forint csak a taxira? Biztos vagy te ebben?
2021. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy a Kérdező hány éves, és melyik bolygón él? :D
2021. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
14 körüli lehet :D
2021. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!