Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Számíthatok sikeres KRESZ...

Számíthatok sikeres KRESZ vizsgára?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék.


Kedden teszek KRESZ-vizsgát, az e-Titán felületén, illetve tantermi oktatás keretein belül tanultam/gyakoroltam.

Eleinte nem volt könnyű, viszont mostanra ráéreztem a dolgok menetére, egyre jobban sikerülnek a próbavizsgák, forgalmi szituációs kérdéseket (3 pontos) szinte el sem rontok már.

A legutóbbi próbavizsgám 72/75 lett, 1 pontos feladatokat rontottam el, de utána megértettem, miért voltak hibásak a válaszaim.


A kérdésem a következő:

A leírtak alapján, ha ebben a 3 napban még intenzíven gyakorlok, számíthatok-e 13-án sikeres vizsgára?

Mennyire reális az e-Titán próbavizsgája?


Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)



2021. júl. 10. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igem csak ne izguld tul.. en rogton az elso kerdest elrontottam, pedig tudtam, de megse ugrott be a vizsgadrukk miatt.

De 74 ponttal sikerult.

2021. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az E-Titán próbavizsgája ugyanazokból a feladatokból merít, amiből a rendes vizsga is.


Szóval ha az megy a rendes is menni fog!

2021. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
2/2 Pontosan. Én is E-titanon gyakoroltam, és kb 90 %-ban azokat a kérdéseket kaptam, mint a vizsgán. Menni fog, ne izgulj
2021. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat és a nyugtatást!

Igyekszek higgadtab nekiállni, és akkor nem lesz gond. :)

2021. júl. 10. 18:05
 5/18 anonim ***** válasza:
Majd ird be ide mi volt
2021. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindenképp! :)
2021. júl. 10. 18:13
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne csak probavizsga hanem az összes kérdés válaszon menj át. Így is lesz olyan kérdés ami soha nem jelent meg. De tuti menni fog olyan embereknek van jogsija.. :):):)
2021. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7/7

Igeen, teljesen igazad van, köszönöm.

Mindig, mielőtt próbavizsgát írok, átmegyek a témakörönkénti teszteken is :)

2021. júl. 10. 21:32
 9/18 anonim ***** válasza:
Esetleg a Mr.KRESZ alkalmazásban próbálj meg próbavizsgát tenni, kettőt ingyen megcsinálhatsz, de utána is filléres összeg az egész.
2021. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9/9

Rendben, köszi a tippet!

2021. júl. 11. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!