Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egyáltalán létezik autós...

Egyáltalán létezik autós iskola ahol valóban pár hónap alatt lehet jogosítványt szerezni vagy ez mindig kamu?

Figyelt kérdés
Mert én már több mint egy éve csinálom. 18 órát vettem csak gyakorlatból még. Olyan lassan halad ez az egész. Mondjuk volt iskola váltás meg ugye a vírus de akkor is. Miért adják úgy elő sok helyen mintha pár hét alatt de legfeljebb pár hónap alatt le lehetne rakni az egészet?? Ahogy elnézem képtelenség.

2021. júl. 25. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Lehetséges egyébként, rajtad áll és az elérhetőségén az iskolának.
2021. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen létezik olyan iskola
2021. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nálam 1 hónap volt a KRESZ (3 hétvége alatt lement az oktatás, negyedik héten vizsga, plusz közben elsősegély), illetve 2 hónap a gyakorlati rész. 3 hónap összesen.


Persze, hogy van. Normál helyzetben teljesen reális is, ezért hirdetik így. De ha például Budapesten a legnevesebb iskolában a covid helyzet kellős közepén csinálsz jogsit, akkor ne csodálkozz rajta, ha a folyamat lassan halad. Szar időszak ez a jogsiszerzésre, főleg ha népes városban laksz, de ezért ne az iskolákat szidd.

2021. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Van olyan iskola, ahol plusz penzert garantaljak h tudsz menni pl heti 4-6 orat,persze az felaras
2021. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekem 4 hónap volt az elejétől (kressztől a sikeres forgalmi vizsgáig)
2021. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Meglehet, ha van annyi pénzed!

Van olyan lehetőség, hogy heti 5 napot vezess.

Ilyenkor 10 000 forintba kerül 1 óra vezetés.

2021. júl. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
50 perc
2021. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
27%
Nálunk szerbiában 40 óra elmélet, 40 óra gyakorlat 3 hónap alatt lett meg. Most fejeztem be (kötelező ez az óraszám), minden nap mentem órát hallgatni/ vezetni
2021. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én július végén kezdtem el online a kresz tanfolyamot és december végén megcsináltam a forgalmit

ehhez az kellett, hogy minden meglegyen elsőre és egy olyan oktató aki annyi embert vállal el, hogy mindenkire legyen lehetőleg heti 4 órája

(webjogsi budapest)

2022. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!