Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek el merjek indulni...

Szerintetek el merjek indulni erre az útra?

Figyelt kérdés

Céges ügyben kellene hoznom árut egy platós Sprinterrel, az út viszont meglehetősen hosszú addig,600 km és szinte nulla autópálya.

Lassan 24 leszek, több mint négy és fél éve van jogsim, az utóbbi másfél évben elég sokat vezettem, igaz, hogy csak kicsi autóval. Tavaly augusztus óta, tehát egy év óta kb. 20.000 kilométert mentem, összesen olyan 50-60 ezer körül járok.

Viszont ilyen hosszú, ismeretlen útra, ismeretlen kocsival, amit még jóformán nem is vezettem 10 kilométeres körzeten kívül, még nem indultam.

A közlekedésk úgy en bloc nem megy rosszul meg szeretek is, csak ez, hogy ennyi km normális autóúton.

Olyan volt már párszor, hogy 300 kilométert vezettem egy nap, de abból fele ismert út volt. Ismert utakon 140-150 km simán megvan egy héten akár többször is.

Annyi előnyöm talán van, hogy viszonylag könnyen, hamar alkalmazkodok az autóhoz amit éppen vezetek, így attól nem tartok.



2021. aug. 1. 07:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt kicsit túlaggódod.

Merjél.

2021. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztos szokatlan lesz az autó, de 50-60 kilométer alatt úgy megfogod szokni, mint aki abban nőtt fel.
2021. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Számomra nem is lenne kérdés.

Egyébként ezt sose értettem, az ismeretlen úton is ugyanazok a KRESZ szabályok érvényesek, mint az ismerten...

2021. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőség rá vigyél magaddal társaságot és inkább indulj el jóval korábban,hogy az idő miatt ne kelljen stresszelni.

Nem lesz ott semmi gond!

2021. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz.Indulj neki nyugodtan,semmi probléma nem lesz.Jó kis kaland lesz.
2021. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ebben például szerencsém van, mert nem vagyok időhöz kötve, ha reggel elindulok és estére odaerek úgy is jó, ha másnap reggel pakolnak meg úgy is.
2021. aug. 1. 08:53
 7/15 Beviz Elek ***** válasza:
77%
600km nem sok, az elején még imádtam az ilyeneket és buli volt ennyit vezetni.
2021. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

600 km az semmi, még egy Sprinterrel is. Plusz ma már ott a gps, azzal mindeni elboldogul. (Én szeretem az agyamat tornáztatni út közben, nem használok gps-t, de tény, hogy bizonyos esetekben nagy segítség, pl. egy kis utcát megtalálni).

Szóval, menj csak!

2021. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ma vezettem 150 kilométeren át a kocsit.

Hát, kicsit szélesebb-hosszabb, úgyhogy kikerüléseknél oda kell figyelni, de végül úgy döntöttem, hogy megyek.

2021. aug. 2. 19:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg milyen volt végül az út!
2021. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!