Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Olyankor mi van ha meg van a...

Olyankor mi van ha meg van a 30 óra meg a km is de az oktató még nem akar vizsgára vinni viszont erre nekem már nincs pénzem?

Figyelt kérdés
Ha megmondom neki hogy erre nekem már nincs pénzem menjünk vizsgára majd lesz valami, akkor mi lesz?

2021. aug. 6. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Akkor az van, hogy nem gondoltad át ezt a jogsit és minimum pénzzel vágtál bele, bízva a jó szerencsében, angyalokban és Grabovoj számokban. Egyrészt ő látja, hogy kész vagy-e a vizsgára, nem a pénztárcád. Másrészt az jobb, ha megbuksz és a plusz órákon túl a vizsgát is fizetni kell?
2021. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
81%
Megbeszéli a vizsgáztatóval hogy te nem perkálsz és hogy buktasson meg. Lehúzós iparág ez is
2021. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Vagy sikerül a vizsga, vagy nem.

🙂

Inkább nem, mert megnézi a biztos is mennyit vezettél aztán meghúz. Az oktatónak is jó ha sok az óra...

2021. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Megmondhatod neki, igen. Nem tudom milyen az oktatód. Alapesetben azért nem akar vizsgára vonni, mert nem állsz rá készen, de az is lehet, hogy csak a pénz miatt.
2021. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

te fizetsz -> az van, amit te mondasz

viszont lehet hogy elbukod a vizsgát, akkor pedig a vizsgadíjat és a plusz órák díját is fizetheted garantáltan, nem beszélve az újabb vizsgáról ugye

2021. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert egy bukás után kötelező órákat venni még ha igen mennyit?
2021. aug. 6. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kötelező, de ha nem a faszerdőbe készülsz akkor nem árt.
2021. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2 órát kötelező venni a bukott vizsga után. Viszont a vizsga 11.000 Ft-ba kerül, legalábbis Miskolcon biztosan. Nem tudom, ez egységes-e az országban.


Én akkor adnék ki ennyit vizsgára, főleg ha pénz szűkében is vagyok, ha már nagy valószínűséggel összejön. Mindig van hibalehetőség, még a legjobb sofőr is megbukhat. Ettől függetlenül ha még a vezetési óráidon is sok hibát vétesz, akkor nem okos dolog kifizetni potyára a vizsgát.

2021. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!