Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért lett hóbort az utóbbi...

Miért lett hóbort az utóbbi pár évben az elektromos roller?

Figyelt kérdés
Mindenki azt akar, és mindenki azzal megy szinte. Miért nem lett ekkora hóbort mondjuk 2005ben? Miért épp most?

2021. aug. 10. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert 2005-ben még nem igazán voltak. Ez az utóbbi pár év szüleménye.
2021. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
90%
Mert 2005-ben kb nem is lehetett ilyet kapni,vagy ha igen akkor max egy kettót,azt is aranyáron.......ma meg kb mindenki gyart mar ilyen szarokat,az áruk is beesett már oda,hogy gyakorlatilag manyika nénéd is tud venni egyet mucsajröcsöge alsón is.
2021. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Ami engem illet, utána néztem, milyen elemtromos szerkentyűk vannak, amivel akár kirándulni is el tudok menni a környékben. Egykerekűn is filóztam, de végül roller lett belőle, nem bántam meg! 2005-ben szerintem sem volt még ilyen, illetve ha volt is, jóval kezdetlegesebb.
2021. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

A "hóbort" nem a megfelelő szó erre. Mondjuk simán azt, hogy elterjedt.

Azért, mert egy kis méretű, mégis praktikus, és viszonylag olcsó eszközről van szó, ami nagyban megkönnyíti a közlekedést.


"Miért nem lett ekkora hóbort mondjuk 2005ben?"

Mert akkoriban gyakorlatilag ilyenek még nem léteztek. Az a pár prototípus meg megfizethetetlen volt. De ez kb. olyan, mint ha azt kérdezném, hogy miért nem lett divat 1985-ben az okostelefon?

2021. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
75%
Egyszerű, nem kell tekerned mint a biciklit igy nem fáradsz el rajta. Bár amugy szerintem elég szórakoztató mikor ilyen öltönyös, aktatáskás emberkéket látok rolleren, meg mikor idős kopaszodó bacsikakat. Nekem fura mert jó pár évvel ezelőtt simán kiröhögtek volna azokat az felnőtteket akik elkezdenek rollerezgetni
2021. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert mostanában jutott el odáig a technika, hogy van elegendő teljesítménye, hatótávja, nem túl nehéz és megfizethető.
2021. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy Szulejmán mért nem elektromos rollerrel indult Magyarország ellen.
2021. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Mert divat mozgássérültet játszani...
2021. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

#8

Akkor már értem miért autóznak ennyien a (fő)városban.

2021. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Az nem ugyanaz. Ennyi erővel a metrózó, buszozó is lehúzható.
2021. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!