Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit javasoltok?

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Most egy kicsit magam alatt vagyok és inkább tanácsot szeretnék kérni, mert elvesztem, hogyan tovább.


Tehát éppen a jogosítványomat szerzem. Kicsit nyögvenyelősen indult, mert első körben egy másik városban rossz oktatót sikerült kifognom, 15 órát kidobtam a kukába.

Ezután váltottam oktatót, és vele elölről kezdtük. Most tartok összesen körülbelül a 42.órámnál, de szörnyen érzem magam. Mindig mikor vezetni kell mennem, úgy indulok el itthonról, hogy úgyis rossz lesz. Elég érzékeny vagyok sajnos alapból mostanában, elég sok negatív dolog ért, ezért hajszolom a pozitív dolgokat és sikerélményeket... Ha csalódás ér, nehezen kezelem a stresszt. Biztosan ez is közrejátszik benne, hogy az oktatóm megjegyzéseit néha magamra veszem, de nem tudom már nem ezt tenni. Nagyon jól ment! Most egy ideje stagnál a dolog, a városi vezetés során, ha mondjuk nem közölöm meg a kocsival az aknafedelet, azért is szól, ha nem, akkor is. Sokáig piszkált, menjek orvoshoz a szememmel, mert nem jó a térlátásom szerinte, nem középen tartom az autót a sávban. Elmentem, semmi gond. Hordok szemüveget, a térlátásom rendben, sosem mentem rá szegélyre, sosem mentem át a másik sávba. Előfordult, hogy az elején rossz sávba soroltam, de megjegyeztem, kijavítottam, már megy. Nem tudom elviselni, hogy ilyenekbe beleköt, mint az aknafedő, vagy hogy szerinte nem veszem fel a forgalom ritmusát... Úgy érzem, a saját tempómban megy, de ő mindenben sürget. Nem érzem elégnek a reakcióidőmet. Mit tehetnék? Nem akarom azt mondani, hogy ő tehet róla, hogy elbénázok valamit, de nagyon rágörcsölök amikor apró hibáknál (aknafedő), elkezd keményen oltogatni. Aztán újra rontok, újra és a 2 óra leteltére nagyokat is rontok, alap dolgokat. Mit csináljak, hogy javuljon a reakcióidőm? Nem gondolom, hogy nincs érzékem hozzá, és az elején nagyon is élveztem.

A barátaim azt javasolják, váltsak oktatót, de nem akarom feladni nála...



2021. aug. 17. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen oktatók amik mindenbe belekötnek a te oktatód is olyan. Vagy leszarod amit mond vagy másik oktató
2021. aug. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudom nem fog tetszeni !

Sajnos vannak olyan emberek akiknek nam való a jogosítvány és az autó.

2021. aug. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, másodjára is belenyúltál egy rossz oktatóba... :/ Mármint nem az rossz, ahogy oktat, hanem a stílusa. Nem mindenki bírja a kemény kritikát, szépen, normálisan is el lehet magyarázni, ha valami nem jó.


Két dolgot tehetsz: lenyeled a békát, nem veszed magadra, elfogadod, hogy neki ilyen a stílusa, vagy megint oktatót váltasz.

2021. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
kàr hogy kamu kèrdès.... fejezd màr be az idiótizmus terjesztèsèt...
2021. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki megtisztelt értelmes válasszal. :)
2021. aug. 19. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudjuk hogy minden oktató szemétláda , korrupt és buta.

De a tanulók azok okosak, ügyesek és mindent jól csinálnak .

2021. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én két oktatóból megtanultam, hogy inkább kössön bele mindenbe, mintsem folyton mosolyogjon, aztán a forgalmi vizsgán jöjjön a meglepetés.
2021. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!