Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rally elkezdése, hogyan?

Rally elkezdése, hogyan?

Figyelt kérdés

Helló. Van egy Skoda 120-am kissé átalakítva, de még bőven forgalom legális kategóriában. Főleg FRT-re és hasonló kisebb szlalom versenyekre szoktam járni, de szeretném kipróbálni végre a rally-t is. Még most szeretném leszögezni, hogy nem az a terv, hogy én legyek Colin McRae 2.0, egész egyszerűen szeretnék jól szórakozni.

Keresgéltem a neten, hátha találok valami információt, hogy milyen kategóriába tartozik, milyen biztonsági követelmények vannak, de sajnos így bármi előzetes tudás híján ezen téren, nem nagyon tudom, hogy mit is kell keresnem pontosan. Szóval az lenne a kérdés, hogy aki ebben már jártasabb, az tudna-e ezeknek a megtalálásában segíteni? Illetve, hogy esetleg vannak-e olyan csoportok, fórumok, ahol több embertől is tudok segítséget kérni? Mert jó dolog ez a gyakori, csak hát nem épp a speciális oldalak közé tartozik.

Köszi!


2021. aug. 24. 00:11
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
Szinte biztos,hogy az utcai skodád semmilyen szabályrendszernek nem felel meg.Ugyhogy maradnak az ilyen amatőr valamik ahol lehet cső nélküli autoval is indulni,de ennyi.
2021. aug. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Esetleg itt nézelődj.

2021. aug. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem felel meg. Azért kérdezem, hogy hogyan kell átalakítani. :)
2021. aug. 24. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!