Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek a legtöbb oktató...

Szerintetek a legtöbb oktató ezért le vonná a pénzt? Most nagyon ki toltam vele?

Figyelt kérdés
Röviden az történt hogy le késtem a buszt így nem tudtam mivel be utazni a városba vezetés oktatásra. Felhívtam hogy nem tudok mivel bemenni sajnos ez történt. Azt mondta semmi baj legalább lesz egy kis szünete. Kérdeztem ezt ki kell e fizetni azt mondta nem majd megyek a következő időpontra ami megvan beszélve. Szóval nagyon rendes más oktató biztos azt mondta volna beírja mitha vezetünk volna. A szerződésben is az van ha valaki nem megy beírjàk. Ezzel most nagy kárt okoztam? Mert eléggé furdal a lelkiismeret. 100 percet vezettem volna.

2021. aug. 24. 13:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hamarabb jött a busz mint szokott. Mostantól 20 perccel hamarabb már ott fogok állni inkább mint hogy elmenjen.
2021. aug. 24. 13:55
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

"Szóval nagyon rendes más oktató biztos azt mondta volna beírja mitha vezetünk volna. A szerződésben is az van ha valaki nem megy beírjàk."


Ez biztos nincs a szerződésben, mivel illegális lenne.

2021. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális oktató nem vonna, persze más tészta ha már hatodszor csinálnád a hónapban, de első alkalommal bele kell férjen.
2021. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, ugye érted, hogy azzal, hogy beírta, mintha vezettetek volna, azzal gyakorlatilag levonta a pénzt.

Egyébként sok maszek csinálja ezt, múltkor éppen beszéltünk erről a masszőrömmel, hogy a lemondott időpontoknál mit csinál. És mondta, hogy eddig nem fizettette ki, de lassan át fog állni arra, hogy aki 24 órán belül mondja le az időpontot vagy nem jelenik meg, azzal kifizetteti, mert sokan visszaélnek a rugalmasságával.

2021. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 "Szóval nagyon rendes más oktató biztos azt mondta VOLNA beírja mitha vezetünk VOLNA."
2021. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs félreolvastam!

Más oktató írta volna be, hogy vezettek volna, ő nem írta be.

Így tényleg nem vonta le!


Igen, egyetértek veled, első alkalommal én is elnéztem volna ezt. Nyilván sokadik alkalommal azt mondtam volna, hogy ez az óra neki volt fenntartva, tehát fizesse ki, ha megjelent, ha nem.

2021. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen első alkalom. Ha legközelebb megyek még egyszer elnézést kérek mert többet biztos nem fordul elő. Konkrétan mondta ezt nem kell kifizetni. Mert rá kérdeztem. Azt hittem le vonja.
2021. aug. 24. 14:43
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként van olyan a szerződésben hogy ha 48 órával az időpont előtt a tanuló nem szól hogy nem megy akkor beírjàk. Mondjuk ez erre nem vonatkozik szerintem. Hisz nem direkt csináltam
2021. aug. 24. 14:44
 9/14 anonim ***** válasza:

8-ra:

Mondjuk ezt rosszul gondolod. Ha ez van leírva, akkor mindegy, hogy neked felróható-e a távolmaradás oka. Ha betegség miatt nem tudsz menni (és 48 órával előtte még jól voltál, tehát lehetetlen lett volna időben szólni), akkor is alkalmazható lenne ez a szabály. Oktatód rugalmas volt, ennyi.

2021. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként van olyan a szerződésben hogy ha 48 órával az időpont előtt a tanuló nem szól hogy nem megy akkor beírjàk."


Ilyen biztos nincs, mivel ez továbbra is illegális lenne. A jogosítvány megszerzésének törvényi feltétele a 30 levezetett óra. Nem lehet beírni hogy vezettél, ha nem vezettél (vagyis nyilván lehet, csak nem szabad). Az lehet hogy kifizettetik. De biztos nem írják be, hogy vezettél (vagy ha esetleg be is írják, ezt biztosan nem rögzítik a szerződésben).

2021. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!