Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik benzinkútnál érdemes a...

Melyik benzinkútnál érdemes a leginkább tankolni és gyűjteni a pontokat az “ajándékokért”? Melyik cégnél van ez a rész a legjobban felépítve?

Figyelt kérdés

Nem túl jól fogalmaztam meg a kérdést,de remélem érthető.Magyarán melyik kúthálozat ad a legtöbbet vissza a “tőrzsvásárlóknak”?


A véleményeket,segítséget előre is köszönöm!



2021. aug. 30. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha élvezed a "szerezd meg hát mind" Nintendo-s játékszerűségét az egésznek akkor a Shell, de egyébként egyik sem, hiszen ahhoz, hogy pusztán üzemanyag tankolással érdemi pontmennyiséget szerezz sok-sok kilométernek kell eltelnie. A nagy pontok az 1000 forintos szendvicsekből meg 400 forintos ásványvizekből jönnek.
2021. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Céges autóval Shellnél tankoltam, jóváírattam a kártyámra a pontokat, a saját autó tankolásakor levonták a pontokat és literenként 10 Forinttal volt olcsóbb az üzemanyag. Amikor adnak pontot, akkor üzemanyagtól függően literenként 1-6 pontot ad, amikor le kell vonni, akkor literenként 10 pontot vonnak le.
2021. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!