Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szeret valaki más is mountain...

Szeret valaki más is mountain bike-al közlekedni városban?

Figyelt kérdés
Főleg a régebbi merev villás mtb-kre gondolok, amiből elég sok van. Olvastam valahol, hogy ezek terepre és hegyre lennének valók stb.. de ettől függetlenül kérdezem. Maga a feeling

2021. szept. 1. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismerősöm jár terepbicóval a városba
2021. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kérdések azért jók, mert közel nyolcmilliárd ember közül biztosan akar pár, aki igennel tud felelni ezekre.

Én magam nem szeretem, mert feleslegesen több erő kell hozzá, mint egy túrakerékpárhoz, vagy egyszerű „parasztbiciklihez”.

2021. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én azt a “néhányat” keresem :)
2021. szept. 1. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem montim van nagyrészt aszfaltra (város), de nem azért, mert annyira jó lenne feleslegesen több erőt kifejteni ugyanahhoz a sebességhez, hanem mert a külsőbb kerületekben divat a csilivili kerékpárutat úgy befejezni, hogy hirtelen terep legyen az útvonalból, márpedig ott hamar elvéreznék egy városi bicajjal. A trekking határeset, de az inkább csak az utóbbi években lett ennyire elterjedt.
2021. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hintalow ***** válasza:
100%
Hát annyira nem, eddig egy Giant ATX -et használtam az elmúlt èvekben, de most váltottam egy Merida trekkingre, mert túl nehèz ès lomha volt. Az új összehasonlìthatatlanul suhanóssabb, nem megyek annyit ès olyan terepen, hogy legyen èrtelme .
2021. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tekerek városban, de régebben bicikliztem sokat, és duplaperemű felnis, lengéscsillapítós mountain bike-al jártam mindenfelé. Nagy előnye, hogy a kátyukat sem kerültem sőt, direkt belementem, meg a padkákra is úgy mentem fel, mintha ott se lett volna. Városban praktikus.
2021. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös, hát igen megértem, főleg teleszkóppal és vastag kerekekkel. Én szeretnék nagyon vékony kerekeket a montimba, javítva a tekerés könnyebségét.
2021. szept. 1. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!