Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SOS! Ma voltam kresz vizsgán...

Titkosvalaki00 kérdése:

SOS! Ma voltam kresz vizsgán Budapesten, nem sikerült! Segítség?!

Figyelt kérdés
3.-ra sem sikerült. 61 pontom lett ma. Az előző kettő sem sokkal maradt el. Még utoljára negyedjére elmegyek, lesz, ami lesz. Ugye az nem lesz az oktató és a vizsgabiztos papírján rólam, hogy hanyadjára lett meg a kresz nekem? Annyira szégyellem magam... normális válaszokat kérek, kérlek...

2021. szept. 6. 18:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Tanultál rá rendesen? Beszéld át valakivel, tölts ki netes próbateszteket.
2021. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
Egyébként, nem nem látják vezetésnél hogy hanyadszorra mentél át
2021. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én már 4x buktam az évek alatt, valahogy nem áll rá az agyam, de nem is sajnálom! Addig ne menj vizsgázni, míg minden teszten át nem mész!
2021. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A kreszt meg kell érteni, és meg kell tanulni. A magolás nem jó, mert a későbbiekben nem fogod tudni hasznosítani a való életben vezetésnél. Gondolom van könyved, abból tanulj, majd gyakorolj sokat interneten. Úgy tudom ilyen gyakorló programot programot is lehet venni. Ha valamit nem értesz, kérdezz meg valakit, aki tud neked segíteni és elmagyarázza. Ne add fel, menni fog!!
2021. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Én azt nem értem, hogy lehet egyáltalán megbukni KRESZ vizsgán.
2021. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%

"Én azt nem értem, hogy lehet egyáltalán megbukni KRESZ vizsgán."

1) totál sza.rik a tanulásba 2) teljesen alkalmatlan a közúti közlekedésre mert nem érti az alapokat. Ebből is azért sok van az utakon.

2021. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Talán lehet, hogy izgul. Van ilyen. És nem szégyen megbukni.
2021. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
E titanba szajbaragosan, kepekkel, videokkal minden le van irva. Tele modulzaro kerdesekkel, proba tesztekkel, amit annyiszor nyomsz vegig ahanyszor akarsz. Aki ezen nem tud atmenni, az inkabb ne vezessen.
2021. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem szarok, mert tanultam és értem is, leginkább a műszaki kérdések azok, amik nem sikerültek mind a három alkalommal. Igen, tudom az is fontos, fontos tudni, de valamiért nem fogja az agyam ezt a részét. De mind1 is még egyszer utoljára az új időpontban megyek, már lenyugodtam és máshogy látom. Akkor kéne szégyenkeznem, ha feladnám. Egyébként vezetni már a jogosítvány csinálás előtt is tudtam/tudok, mert a szüleim autójával gyakoroltam sokat 1 - 2 éve nem forgalmi úton, hanem elhagyatott helyeken. Tudom azt is, nem csak vezezni kell tudni, hanem a szabályokat is (Kresz, stb) 80% tudom is... Egyáltalán nem vagyok buta, vagy alkalmatlan rá.


Nem tudom privátban vagy nyílvánosan kapod meg. Sorry nem nagyon vagyok jártas még itt. Azért regisztráltam, hogy név nélkül segítséget kérjek.


Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt nekem. Minden választ nagyra értékelek, mindenkinek van igaza.

2021. szept. 6. 20:32
 10/29 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem butaság kérdése, az én iqm magas, egyetemet végeztem, de egyszerűen a rendőrös feladatokon, meg az elsőbbségesek elbukom. A rendőröst keverem, képekben béna vagyok, (jobb és balt is keverem), az elsőbbségesnél meg figyelmetlen vagyok. A magolósok megvannak remekül megy, matekból is jó vagyok, mondjuk annak nincs köze ehhez, de egyszerűen nem nekem van kitalálva az egész. Mikor én vezettem, elengedtem ijedtemben a kormányt, vagy rányomtam egy pedálra. Szerencsére a pusztában voltunk.. egyszerűen nem vagyok ráhangolva, de cserébe szépen síelek. Bringázni sem tudok, de jól úszok.


A műszaki rész csak magolós, lehet te abban nem vagy túl jó, semmi gond, az a leghaszontalanabb tudás mind közül. Általánosban is nehezen mentek a versek?

2021. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!