Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SOS! Ma voltam kresz vizsgán...

Titkosvalaki00 kérdése:

SOS! Ma voltam kresz vizsgán Budapesten, nem sikerült! Segítség?!

Figyelt kérdés
3.-ra sem sikerült. 61 pontom lett ma. Az előző kettő sem sokkal maradt el. Még utoljára negyedjére elmegyek, lesz, ami lesz. Ugye az nem lesz az oktató és a vizsgabiztos papírján rólam, hogy hanyadjára lett meg a kresz nekem? Annyira szégyellem magam... normális válaszokat kérek, kérlek...

2021. szept. 6. 18:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
33%

#19!

(A 17.és 18. Vagyok)


Ember! Szerintem nem gondoltad át mit írtál le! Ha Te Orvos lennél, de nem tudsz műteni, nem érted a latin nyelvet, alap dolgok hiányoznak, csak azért, mert lusta vagy tanulni, el is buksz, de egyik vizsgára/ következő pótvizsgákra sem tanulsz (mert lusta vagy) akkor szerinted ott csak a motiváció hiányzik?! Hát ezt Te sem gondolod komolyan! Kit érdekel, hogy Ő verstanulásba jó? Ez számít valamit szerinted az autósiskolában?!

Ez az, hogy nem bemagolni kell, hanem megérteni, hiába magok be egy rímelő (szinte már holt nyelven írt) baromságot, ha fogalma nincsen, hogy az adott vers miről szól! Lehet mégsem akkora ász a kérdező? Bárki bemagol bármit, de hogy értse is, ahhoz már kis szorgalom kéne!

Én úgy látom, hogy a kérdező nem veszi komolyan ezt a vizsga dolgot, mert ha én megbukik egyszer megnezem mik voltak a hibaim, tesztelem, csinalom, oda teszem magam. De három bukás után nem írnám h hát “vannak meg hiányosságok” . Szerinted szorgalmas a kérdező? Sztem nem.

Ne ítélkezzél, mert a gyalogost tudom, hogy nehéz elhinni, de általában átengedem. Van h totymörögnek elottem csigatempóban, ilyenkor rádudalok, és ki szólok, hogy haladjál már, mert haladnék Én is! De amúgy nirmalis vagyok, aki velem is normális!! Általában nyugodt ember vagyok!

A kérdezőhöz hasonlók idegesítenek!

Igen kint vagyok az utakon, de ha Te szorongsz akkor menjél bulizni, igyál táncolj, jobb lesz utána!!

Ha szeretsz koszos lomha busszal közlekedni, akkor nincs miről beszelni ne engem hibáztass!


Amúgy Meg a gyalogosnak is legyen esze, ha latja h 65-el jövök ne lépjen le! Biciklisek is nagy pofatlanok!

2021. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%

#19!

Hagyd a 3,14-csába ezt a dumát.

Ha valaki annyira nem képes, hogy azt a néhány primitív szabályt bemagolja, és háromszor is elhasal ugyan abból, annak értelmetlen bármiféle "motiváció"ról gajdolni.

2021. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Azért elgondolkozom, hogy akik lepontoznak azok vezetnek is?


Mert akkor nem csodálom, hogy annyira szar a közlekedésünk amennyire... :)

2021. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%
Van az ismeretségi körömben olyan, aki elsőre hibátlanul át ment kresz vizsgán (lehet ez is szerencse), de vezetni képtelen. Balfax. ennyi. aki hadmadjára megy át, miben különbözik?? lehet hogy sokkal jobban tudja azt aki elsőre át ment. és talán jobban is vezet. nekem ez a véleményem. ne a számítógép előtt legyunk nagyra hogy hűha elsőre át mentem...attól még az eletben lehet olyan akit kocsi közelébe nem engednék....
2021. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ismerősöm 4-szer bukott meg KRESZ vizsgán, de a forgalmi elsőre lett meg neki, és elég jól is vezet.


Nekem másodjára lett meg a KRESZ, értettem és szerettem is. Az első vizsgán is 63 pontom volt a 75-ből, és 65-től lett volna meg. Szóval nem sokkal maradtam le. A forgalmi viszont szerintem sosem lesz meg... :D


Nem az a lényeg, hogy hányadikra sikerül, hanem az, hogy jól megtanuld, és a forgalmi oktatásra már biztos alapokkal menj. Én inkább buktam volna KRESZ-ből többször, mint forgalomból... Drágább is, cikibb is utána az oktató és a vb szemébe nézni.

2021. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Aki azt mondja hogy lehetetlen megbukni az nyilván egy beképzelt retardált és nem kell törődni azzal amit utána mond. A forgalmi szabályokat tényleg nem nehéz megérteni, a 3 pontos feladatokat könnyű jól megválaszolni, de azt is be lehet nézni ha elfelejted nézni, hogy milyen tábla mellett megy el a kocsid. A rengeted 1 pontos feladat között meg csomó olyan van amiket tippelésen kívül csak úgy tudsz kitalálni, ha valami kresz könyben olvastál róla, tanfolyamról emlékszel rá, vagy konkrétan már találkoztál vele az Etitán oldalon. Nyilván lesznek akik azt monjdák, hogy LOGIKUS HASZNÁLD AZ AGYAD az ilyen típusú kérdésekre is, de pont ezek lesznek azok akik szintén azt mondják, hogy őket nem éri sose új kérdés... magyarul már látták ezeket a kérdéseket és azért tudják... nem pedig azért mert ők születésüktől fogva okosak és nekik minden evidens. Minden onnantól lesz logikus, hogy már találkoztál azzal hasonlóval. Ha nem gyakoroltad eleget a tesztkérdéseket, akkor igenis lesznek olyanok, amik nem lesznek logikusak. Tanulni kell rá oszt cső, ha nem sikerül, addig mész vizsgázni amíg nem sikerül. Mindenki leszarja hányadjára sikerült, kivéve az einsteinek a GYK-n. Köszi csá heló.
2021. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

[link]


Ma találtam ezt az oldalt. A kérdések kiírva E-Titánból, válasszal együtt. Azért próbáld meg megérteni is, miért pont az a helyes.

2021. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az írásom óta már meglett. Ezt a 3. után írtam elkeseredésemben, de 4. re 2 hét után sikerült. 71 pont. Hamarosan kezdem a vezetői óráimat, amit izgatottan várok.
2021. okt. 12. 00:20
 29/29 anonim ***** válasza:
Na, gratulálok a KRESZ-hez akkor, és sok sikert a vezetéshez! :)
2021. okt. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!