Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » E-titán kresz vélemények?

E-titán kresz vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodom azon, hogy az E-titánon tanuljam a kreszt. Viszont van egy kis bökkenő. Ha be fizetek a kresz tanfolyamra akkor a vizsgát Budapesten kell tennem? Úgy értem, hogy elvégzem a modulokat és ezen tanulom be az egész kreszt a vizsgáig, de nem vizsgázhatok le közelebbi helyen ha itt tanultam? Nekem 300 km lenne felmenni és az sok. Az oktató akit kiválasztottam még nyaraláson van, a többit pedig nem szeretném. Mi a teendő?
2021. szept. 7. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az autósiskola a legközelebbi vizsgahelyre fog beírni, miután jelzel, hogy készen állsz.

Nagyobb városokban vannak ezek a helyek.

2021. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És valahogy ezt nem tudom megnézni, hogy mégis mely városokba írja be ha sikerült a kresz modulokat elvégeznem? Mert csak akkor merek befizetni erre, ha nem kizárólag Budapesten lenne a vizsga.
2021. szept. 7. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed az iskolát hova fognak beírni. Nem csak Budapesten lehet vizsgázni.
2021. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ugyanott fogsz vizsgázni, mint ha tantermi oktatásra mennél. Ott is külön van a vizsga része.
2021. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És oktatót kell külön szereznem a tanfolyam előtt, vagy közben?
2021. szept. 7. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A suli szól, amikor van szabad oktató. Ha konkrét emberrel akarsz forgalmit tanulni, akkor nyilván várnod kell.

Én nem válogattam ilyen téren, mentem az első szabad oktatóval.

2021. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nem az iskola jelölte ki hanem én választhattam és a kresz vizsgát e-Titánon keresztül is fizettem be. Az oktató választás a sikeres kresz vizsga után kell és azt is e-Titánon keresztül kerestem mert van egy menü ahol lehet keresni oktatókat és rögtön tudsz jelentkezni egy gombnyomásra. Amúgy én sosem voltam az iskolám irodájában sem. Mindent eltudsz intézni az e-Titánon keresztül.
2021. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!