Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi a legjobb...

Ilyen esetben mi a legjobb megoldás? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Ma mentem egy bevásárlóközpontba, ahol egy nem mindennapi eseményt láttam.

Egyik parkolóhelyen állt egy közel új autó, max pár éves lehetett. Jön a tulaj ki a bevásárlóközpontból, száll be a kocsiba. Rá pár másodpercre közvetlen mellé be áll egy nő egy szakadt F Astrával na de nem ez a lényeg. Be áll, száll ki, neki csapja viszonylag erősen az ajtaját az új kocsinak. Természetesen ezt látta a kocsi tulaja is hisz ott ült már benn aki egyből szóvá tette a nőnek, a nő pedig a fajtájához(perui indián szépen szólva) híven egyből dührohamot kapott és hisztizni kezdett hogy mégis mit képzel és neki ne mondja meg hogy mit csináljon és ilyeneken veszekedtek az új kocsi tulaja mondta neki hogy rendőrt hív, erre a nő vissza pattant a kocsjában és ahogy tolatott ki a parkolóhelyről közben végig mondta neki az új kocsi tulaja hogy maradjon ott és várja meg a rendőröket, a nő szó nélkül tolatott tovább, majd mikor a férfi látta hogy úgy sem fog megállni a nő, lecsapta a nő kocsijának a külső tükrét majd ő is beszállt a kocsiba és ő is kiparkolt és elhajtott, a nő persze ennek ellenére megállt aztán ott dühöngött majd gondolom el ment ő is, mert mire ki mentem a boltból már nem volt ott. Az új fekete kocsin egy kicsit vastag fehér csík lett az oldalán.


Te mit tennél ilyen helyzetben? Ilyen piti dologgal foglalkozna a rendőrség ha ki hívná valaki a rendőröket? Vagy az ilyeneket mint a nő volt jobb így önkényesen le rendezni ha semmi esélye a dolog törvényes rendezésére?



2021. szept. 7. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefon elő és fotó/videó
2021. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, foglalkozna.

Ilyen helyzetben fontos a higgadtság. Gondolom a pasi rögtön ingerülten szólt a nőhöz, amiből aztán jött ez a szituáció. Volt hasonló esetem; úgy parkoltam be, hogy kicsit balra dőlt az autó és amint nyitottam az ajtót a gravitáció miatt megszokottnál jobban nyílt és nekiment a mellettem állónak. Ültek benne. Kiszálltam, megbeszéltük, mentem utamra. Ennyi.

2021. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrt kell hívni ilyenkor, mert kárt okozott és meglépett.

Rendszám megjegyez, nem csapkod.

A nő megkapja a büntetését, a fickónak meg legalább részben téríti a biztosító a kárát.

Ha nem volt biztosítása a nőnek, akkor a MABISZ kártalanítási számlája fizet.

2021. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olcsón megúszta a nő, én már láttam olyat hogy a károkozónak olyan maflást le vert a másik hogy attól koldult xd


Amúgy igen, ilyenkor videózni/fényképezni és rendőrt hívni a legjobb. Önbíráskodni nem szabad mert te is ráfázhatsz.

2021. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a károsult szeretné, maradj ott szemtanúnak. Harmadik félként nem igazán érdemes rendőrt hívni szerintem.
2021. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!