Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Használ valaki elektromos...

Használ valaki elektromos rollert télen?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy rollert, de nem tudom megéri-e most ősszel venni, vagy inkább hagyjam tavaszra? Lehet télen is használni?

2021. szept. 10. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Télen száraz időbe simán használható. Ha mínuszok vannak akkor az akkumulátor hatásfoka fog csökkenni tehát nem lesz annyira erős és előbb le fog merülni mert a hideget annyira nem tolerálja.

Árban lehet most lejjebb fog menni, figyelni kell, tehát ha nem is használnád attól még megveheted ha jövőre mondjuk szükséged lesz rá.


Én anno használtan vettem egy akku hibásat amit rendbe tettem és simán használom télen is ha nincs hó meg latyak és nem jeges minden. Száraz téli napokon simán elgurulok vele.

2021. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Száraz időben télen is lehet. Bukóban és jogsival szabad is.
2021. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Bukóban és jogsival szabad is."

Az attól függ.

2021. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hali, szerintem vedd meg nyugodtan.

Télen is lehet használni, csak öltözz fel.


Jó gurulást :)

2021. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. szept. 16. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!