Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Még soha nem vezettem és...

Még soha nem vezettem és gokartozni hívtak. Menjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hétvégén egy baráti társaság gokartozást szervezett, azonban még soha sem vezettem se gokartot sem autót. Ajánlott részemről lemondani vagy egy próbát megér?

2021. szept. 15. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A gokartnak semmi köze az autóvezetéshez.

2 percben elmondják mit kell csinálnod.

2021. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Azért valami köze csak van hozzá. 😁

Ha soha nem vezettél semmit, akkor érdekes lesz. Vagy marhára megtetszik, vagy el fog menni a kedved a vezetéstől. Próbáld ki mindenképp.

2021. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

elsőre inkább a dodgem bonyolultságához hasonlitanám a gokart kezelését.

Nyilván ha az ember elkezd komolyan versenyezni, az megint más, de az utcai autóvezeteshez annak sincs sok köze :)

2021. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

"Azért valami köze csak van hozzá. 😁"

Semmi, mivel KRESZT se kell tudni, csak kanyarodni meg gáz/fék kell és ennyi. Teljesen más vezetni mint egy autót.

2021. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Morzsi007 ***** válasza:
75%

“ Semmi, mivel KRESZT se kell tudni, csak kanyarodni meg gáz/fék kell és ennyi. Teljesen más vezetni mint egy autót.”


Tudom milyen vezetni ezt is, azt is. De valakinek nehézséget okozhat, hogy hirtelen azt sem tudja melyik a fék meg gáz, aki életében nem vezetett. Kanyar ívek stb, ne magadból indulj ki, akinek mindez természetes.

2021. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy kb 8 éves gyerek képességei szükségesek ahhoz, hogy vki képes legyen gokartot "vezetni"...
2021. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az éven voltam először Gokartozni(2 hónapja) .

A Gokart szerelem lett, szinte azonnal - le sem jönnék a pályáról, ha lenne pénzem és bírnám fizikailag -.

2 napja vitt le párom vezetni a rutin pályára, ahol senkit nem zavarunk.

Az autó sokkal, sokkal érzékenyebb és sokkal finobban kell vele bánni. Nem elég nyomni a gázpedált, meg néha a féket.

A gokartozás technikás, ha versenyzel a többiekkel.

Ha csak élvezed és mész, akkor csak egy jó szórakozás.

Mindenképpen menj el kipróbálni.

Nálam kicsit vicces sztori: majdnem le mondtam, mert a szemüvegem nem tudtam felvenni a sisakot és klausztrofób rohamot kaptam. 😂

Aztán rávettem magam(egy nagyobb sisak kiválasztása után) és ahogy említettem:nem bántam meg.

2021. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: csak egy tipp a szemüveghez.

Szemüveget vedd le, úgy vedd fel a sisakot, utána dugd vissza a szemüveget.

Az a sisak amit a rajtad levő szemüveggel fel tudsz venni, kb 2 számmal nagyobb a fejednél, és lötyögni fog.

2021. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Köszönöm a tippet 8#


Utána már felhomályosítottak, hogy is érdemes.😂

De mindenképpen jó, hogy leírtad, mert talán másnak is hasznos lesz.

Legyen szép napod! ☺️

2021. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindent el kell kezdeni egyszer! :) Legalább nem a tanulóautóban nyomod a pedált először, meg kanyarodsz.
2021. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!