Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy am kresz...

Hogy zajlik egy am kresz vizsga? szeptember 18 (szombat)-on vizsgázok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Holnap lesz kresz vizsgám am kategóriából. Tanultam rá rengeteget, de még most is van pár dolog ami nem nagyon megy. Az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen kresz vizsga hogy zajlik? Holnap reggel vizsgázom 8órakor és már nagyon várom.

2021. szept. 17. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magaddal a szükséges iratokat. A terem előtt várakoztok, szólítanak név szerint,megmondják hova ülsz(nálunk 2 éve számítógépekkel vizsgáztunk) .
2021. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Kérdezni fogják a neved,anyud nevét meg h melyik suliba jártál. Így ellenőrzik,h valóban te vagy-e ott a vizsgán nem csak bekuldtel valakit magad helyett. Mi az, ami nem megy?
2021. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül szólítják név szerint a vizsgázókat.

Amikor én vizsgáztam, a terem ajtajára ki volt függesztve a vizsgázók névsora, és a vizsga időpontja (óránként lehet vizsga)

A vizsgázó megkereste a megadott időpontra kifüggesztett lapon az adatait, ahol azt is meg tudta nézni, hányas számú géphez kell majd menni, de a terembe lépés után első az adat egyeztetés 8érvényes személyi azonosító, lakcím kártya)

A vizsga a gyakorlások során valószínűleg már kipróbált tesztsor - nem szól senki a vizsgázóhoz, nincsenek kereszt kérdések, ha megfelelően felkészült, nincs mitől tartani.

A teszt végén a gép azonnal kiírja az eredményt.

2021. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2.-es, megy minden!😉
2021. szept. 17. 19:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam a vizsga menetére, amire kaptam is választ! Köszi!
2021. szept. 17. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, pont olyan mint egy horgászvizsga :)
2021. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvan a vizsga. Egyáltalán nem izgultam. Úgy volt hogy a megadott címre elmentem fél órával hamarabb. Vártunk, majd 7:50-kor szólt egy úr, hogy a 8órakor vizsgázok bemehetnek. Kézfertőtlenítés, felmentünk és várakoztunk. Majd jött egy hölgy, bement a vizsga terembe és szólított mindenkit név szerint. Bementünk, személyit és bizonyítványt kért a 8 általánosról. Oda adtam neki, és mondta hogy hova üljek. A második géphez ültem. Mikor bejött mindenki és már a helyén volt, akkor elmondott pár tudnivalót stb. Majd egyszer csak mondta hogy nyomjunk rá a képernyőre és várakozzunk. Elsőnek leírta hogy lehet kezelni a programot, videót elindítani stb stb. Ez után volt 2 teszt kérdés, ami után kezdődött a rendes vizsga. 2-5 kérdés volt amivel azelőtt nem találkoztam próba vizsgán, de nem ért váratlanul mert tanultam rá, és tudtam rá a választ. A 25. kérdés után bejött egy oldal ahol kiírta az eredményt. Sikeres vizsgát tettem, 35pontból 35pont. Ekkor nyomtam egy tovább gombot, és a hölgy mondta a nevem és hogy mehetek. Elsőként végeztem és hagytam el a termet. Aki még ezután megy vizsgára annak csak annyit, hogy olvassa el 1-2szer a tananyagot, gyakoroljon a próba vizsgán. Rendes vizsga előtt egy kis csoki, víz és menni fog!
2021. szept. 18. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hurrá! :)


A bizonyítbány azért kellett, hogy igazold, tudsz írni-olvasni :)

2021. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!