Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam 3x a vizsgán és nem...

Megbuktam 3x a vizsgán és nem tudom mit csináljak most már..?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sikerült, pedig oktatóm nagyon rendes volt és kivel tudja hogy nagyon ideges vagyok próbált segíteni azzal, hogy vizsga előtt mentünk meg egy fél órát.

Az oktatóm is nagyon sajnál hiszen ő is mondta nekem hogy jelenleg az egyik legjobb diákja vagyok és rám bízná az autóját..


Sajnos a vizsgán párhuzamos parkolasnal véletlenül neki mentem a patkanak, ott azt hittem megbuktam ezért tökre elbizonytalanodtam, de rendes volt a vizsgabiztos és engedte hogy menjek még, utána egyből kellett az Y forduló es ez egy ilyen hulye utca ahol jobb oldalt végig állnak és láttam egy helyet ahova befert volna az autó (jobb oldalt) hogy tudjak fordulni, de teljesen leragadtam az előző hibánal es elbizonytalanodtam ezért bal oldalon akartam megcsinálni az Y fordulót.. vizsgabiztos mondta, hogy rakjam be uresbe és kérdezte hogy szerintem ez így jo e, és egyből ravagtam hogy nem nem jó, bal oldalt nem szabad ezt csinálni..



Teljesen kivagyok szüleim is biztosan nagyon mérgesek lesznek mostmár mert ez volt a 3probalkozasom..



Az elsőnel a végén buktam meg, már mentünk visszafelé, balra kanyarodtunk egy 2savos útra, belső sávból (tehat belsobol belsobe kell menni) viszont ugye jobbra tartás, meg megszűnik a bal oldali sav elég hamar, ezért már egyből a külsőbe akartam menni körül néztem meg minden csak lemaradt az index .



Másodiknál szörnyen izgultam remeget a lábam is meg minden ezért 2x is lefulladtam, asszem erről nem is kell beszélni mert egyértelmű volt hogy megbukik már az elején...



Most harmadjára pedig tök jol ment nem is izgultam annyira, csak parkolasnal véletlenül neki mentem a pátkanak mert picit gyorsabban csinaltam mint kellett volna, de vizsgabiztos jóindulatu volt es engedte hogy menjek tovább, de utana ugye mint írtam az Y fordulót elrontottam...


Pedig most tökre úgy éreztem hogy menni fog és most teljesen kivagyok, vlszg apám is nagyin mérges lesz es lehet nem is fizeti ki a következőt



2021. szept. 20. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Szomorú... Hátha 4x-re sikerülni fog, vagy ott a B verzió.. ( :
2021. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van még két lehetőséged. Utána PÁV 4, ha az sikerül, akkor végtelen ideig próbálkozhatsz csak a KRESZ fog lejárni.

Ja, és padkának hívják.

2021. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, csak nyugi!! Sikerülni fog!!! Apud meg csak nem lesz annyira mérges... Inkább bíztatnia kellene téged.... Parkolást inkább csináld lassabban, de biztosan. A többi hibádat is tudod, ezekre figyelsz és megvan a vizsga. Sok sikert!!
2021. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy?
2021. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen elírtam pár dolgot, elnézést érte haza felé a vizsga után írtam és az érdekelt most a legkevésbé.

Nem nem nő vagyok 18 éves Férfi.

2021. szept. 20. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggódj! A jogsiba nem lesz beleírva, hogy hányadjára sikerült.
2021. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
23%

Biztos hogy akarsz vezetni? Ha ennyire parázol vezetéskor, csak azért gondolom.

Egyébként amikor vizsgáztam előttem ketten buktak... pasik voltak😉

2021. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akar vezetni és meg is fogja csinálni.Nekem 5xre lett meg és egyáltalán nem gáz minél többet gyakorolsz annál biztonságosabban vezetsz majd. Vezetni meg tanulni idő és inkább most húzzanak meg mint hogy balesetek legyen az sokkal nagyobb veszteség mint most a pénz(persze megértem sok pénz)

De az életed fontosabb


Sok sikert neked csak bátran ügyesen menni fog

2021. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem magától a vezetéstől parázik, hanem a vizsgaszituációtól.


Sajnos ha egy vizsgán már többször buktál, akkor csökken az önbizalmad, pedig a követelmény nem változik, ugyanúgy meg tudod csinálni. Sok sikert!

2021. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 5. alkalommal sikerült. Abban az időben eléggé szorongós típus voltam, nagyon ráparáztam, túlbonyolítottam az egészet. Eltelt 5 év, már nagyon jól megy, gyakran vezetek hosszú távra, végre megtanultam élvezni :)

Semmi gond nem lesz, ne aggódj!

2021. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!