Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan oldal vagy program...

Van olyan oldal vagy program amelyen a KRESZ adatbázisából kapunk kérdéseket felkészuléshez? Az e-titános B kategoriás képzésnek esetleg van ilyen része?

Figyelt kérdés

Most tartok az etitános képzés vége felé, és nem tudom hogy a gyakorló modulban az etitános kérdések lesznek-e, vagy az elméleti vizsgán lévo kérdések.


És van egy „B” kategóriás vizsgafelkészítő – Közlekedési alapismeretek kiegészito anyag is a rendes képzés alatt, ami egyellore nem indithato, az fizetős és azért nem, vagy mert még nem értem a végére? Esetleg abban vannak vizsga kérdések?



2021. szept. 25. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Én három éve voltam kresz vizsgán és azon csodálkoztam a legjobban, hogy szó szerint ugyanazok voltak a kérdések, mint amit az E-titános e-lerningben volt. Volt olyan, hogy ránéztem a képre és már tudtam, hogy mi a helyes válasz. Még a kérdést sem kellett elolvasnom. :D Úgyhogy az e-titános kérdések ugyanazok, mint a vizsgakérdések... Azt valószínűleg azért nem tudod elindítani, mert egyenlőre még nem végeztél az összes modullal, ami előfeltétele annak.
2021. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Na, az ilyenek miatt lett feltuningolva tízezerre a kérdések száma. Hogy aki el sem olvassa végig azok bukjanak ki.
2021. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Hát ha arra lusták voltak, hogy a vizsgára új kérdéseket írjanak ki, ne azokat dobják be szó szerint, amiken a tanulók gyakoroltak, az csak a saját hibájuk, nem a tanulóké...
2021. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!