Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Auchan 100-as benzin kevésbé...

Auchan 100-as benzin kevésbé jó, mint egy OMV Max Motion 100-as benzin?

Figyelt kérdés
Az autómba eddig kizárólag csak OMV Max Motion 100-as üzemanyagot tankoltam, de most, hogy 520 Forint literje ennek az üzemanyagnak, így elgondolkodtam a mellettünk lévő Auchan 100-asán is, ami ha jól tudom, jelenleg 470 Ft / liter. Egy teli tanknál így 3000 Forintot tudnék spórolni, csak kérdés, hogy valóban olyan rossz-e az Auchan üzemanyag, mint ahogy azt híresztelik. Valakinek van tapasztalata Auchan 100-assal? Kevésbé jó minőségű mint az OMV? Előre is köszönöm!

2021. okt. 7. 10:19
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
82%
Az egy szar....csak is az omvmaxmósönszuperhiperturbomega 100-as benzin a király.A teljesitmény a duplájára nő tőle míg a fogyasztás a felére csökken.Remelem amugy valami olyan autoba tankolsz ilyet ami 95-ösre van tervezve.
2021. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 20 éve tankolok Auchan-benzint, a tankolásaim legalább 80%-ában. Soha semmi baj nem volt vele.
2021. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Auchan kúton nincs 100-as, csak 98-as. Szerintem az is jó, ha a gépkönyv előír 95-nél nagyobb oktánszámot, egyébként meg próbáld ki a 95-öst szerintem nem rosszabb. Placebo és marketing a 100-as benya. De mondd meg te, próbáld ki milyen. Én csak Auchan 95-öt szoktam tankolni, ha van rá lehetőségem. Csak a sznobok mondják rá hogy szar.
2021. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
volt egy cikk ahol megmérték a 98as auchan benzint, persze vakon, majdnem 100as oktánszám jött ki
2021. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha mondjuk van egy egész járműflottád, akkor ott már értelmezhető előnye van a prémium üzemanyag használatának - ugyan sok mögötte a marketing, de valóban rengeteg fejlesztés is van az adalékanyagok mögött. És hidd el, egy olyan durván versenyző piacon mint az olajipar, minden versenytárs nézi, hogy mit kotyvasztott a szomszéd és bizony hamar kiderül , ha valaki kamuzott. A gond inkább az, hogy egy szem autóra vetítve olyan minimális a nyereség fogyasztásban vagy kisebb kopásban, hogy te azt sosem fogod érzékelni.
2021. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
30%
Az összes benzinkút ugyanonnan kapja a benzint...
2021. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!