Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem roller-infóban. A budapesti Mol bubi elektromos rollerek hogyan vehetők igénybe? Mennyibe kerülnek egy hónapra? Hol lehet fizetni (készpénzben)? Hol kell bekapcsolni? Stb., stb.

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
2021. okt. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Beírod gugliba, hogy mol bubi kidobta volna, negyed annyi idő alatt mint ameddig a kérdés kiírása tartott.
2021. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is láttam, de nekem a ROLLER kell, NEM a bicikli!
2021. okt. 14. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Hagyd rá kérdező, a 2-es válaszoló egy idióta, minden válasza nettó faxság.
2021. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Az meg nem Bubi, hanem Lime. Viszont a készpénzes fizetés az necces lesz, már ha egyáltalán. Rakd fel a Lime appot telóra.


#4 a te válaszod mennyit segített, balfaszkám? :)

2021. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
sehogy, mert nem létező dolgot keresel
2021. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

de ha a lime kellene (ez is zöld meg az is zöld), akkor le kell tölteni telóra a lime alkalmazást,aztán hozzákötni egy bankkártyát. keresel egy rollert, beolvasod a qr kódot, aztán mehet a menet.

mobilnet kell hozzá. feloldási díj 250ft, aztán percenként 50, szóval nem olcsó. kp nem játszik, csak kártya.

2021. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Többet mint a tied balfasztizedes.
2021. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Mol bubi csak bicikli.

Roller bérlő pl. a lime, bird, tier. De szerintem mindegyiknél csak bankkártyával tudsz fizetni.

2021. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!