Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha ki dobtam a...

CactuS1999 kérdése:

Mi a teendő ha ki dobtam a pót vizsga lapot?

Figyelt kérdés
B kategóriából meg buktam 5.alkalommal is. Ki dobtam a pót vizsga lapot, mivel nem gondoltam van rá szükségem, aztán közölték velem, hogy kell a Páv vizsgához az utolsó vizsga lap. Hívtam őket, de csak annyit mondtak az nagy baj. Jár valaki hasonló képpen?

2021. okt. 14. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hívd fel őket ismét és kérdezd meg, mit kéne hogy csinálj.
2021. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Ezt úgy kb buktad. Kezdheted előröl, hacsak nem tudsz igazolást szerezni róla.
2021. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem beszéld meg az oktatóddal, hátha tudja, mi a teendő. Gondolom, valamilyen rendszerben azért adminisztrálva vannak a vizsgák, hibák.
2021. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 igen, pont úgy mint amikor valaki elhagyja a személyi igazolványát, akkor automatikusan elveszíti az identitását az állampolgárságával együtt és kiutasítják a legközelebbi világűrbe.
2021. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Meg kell lennie elektronikusan.

Aki a sikeres forgalmi vizsga után a kormányablakba/okmányirodába megy a vezetői engedélyt kiváltani, ő sem viszi a vizsgajegyzőkönyvet; azt, elektronikus felületen látják. (Emiatt ajánlják, hogy csak 3 nappal a vizsga után menjenek, mert nem biztos, hogy a vizsgabiztos aznap rögzíti az elektronikus rendszerben.)


Egyébként, az Innovációs és Technológiai Minisztérium, a 382/2016. (XII. 2.) Korm. rendelet 4. § (2) 27. d) pontjában kapott felhatalmazás alapján meghatározta a vizsgáztatás rendjét és ügyvitelét.

Eszerint, ┌ gyakorlati vizsga után a vizsgabiztos a vizsga végén ismerteti a vizsga eredményét. A vizsgabiztos a vizsga értékelésénél „Megfelelt” vagy „Nem felelt meg” minősítést ad. Az eredményt bejegyzi a vizsgajegyzőkönyvre, kitölti a minősítő lapot. A vizsgajegyzőkönyvet aláíratja a vizsgázóval. A minősítő lapot sikertelen vizsga esetén csatolja a vizsgajegyzőkönyvhöz, sikeres vizsga esetén átadja a vizsgázónak. A vizsgajegyzőkönyvet a vizsgabiztos elektronikusan rögzíti. ┘

A rendelkezés alapján, csak sikeres vizsga esetén adja át a vizsgázónak, továbbá, ha sikerült, ha nem: elektronikusan rögzíti.

2021. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron voltam B kategóriás PÁV-on, sem a bejelentkezésnél, sem személyesen nem kérték egyetlen pótvizsga lapot sem. Nem is tudom mihez kellene. Egyetlen papírt kellett kitöltenünk, azon volt egy rész, ahol fel kell sorolni a bukások okait, és hogy szerinted teljes mértékben a te hibád-e a bukás. De mivel azért a bukások okát mindenki megjegyzi, annyit mondjuk gondolom be tudsz írni lap nélkül is, hogy az utolsó bukásom oka, hogy pl. “Balesetveszélyes manőverem miatt az oktató beavatkozott”.
2021. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!