Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csinált már valaki olyat,...

Csinált már valaki olyat, hogy pl autópályán találomra kiválaszt egy másik autót, és követi, hogy az a másik hova megy? Még ha az egész országon is keresztül kell követni? Jó móka lehet.

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 01:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ennek a mókának a harci kapacitása messze 8ezer fölött van.
2021. nov. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
49%

Aztán véletlenül hiba csúszik a számításokba,

és az utolsó dolog, amit aznap eszel,

a saját térdkalácsod lesz.

2021. nov. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Jó móka egy szellemi fogyatékosnak. Hajrá!
2021. nov. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Ennyire nem volt dolgod éjjel 2 kor?:D
2021. nov. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan csinált már ilyet valaki, hiszen rengeteg ember él a földön és tutira eszébe jutott valakinek ilyesmi és a nagy számok alapján biztosan lehetet olyan is aki mentálisan beteg és ezt megtette. Szal ja.. Hogy móka e? nem... nem móka. De ha annak érzed és netán kipróbálnád az is legyen mókás ha valaki bepánikol miatta és balesetezik, esetleg rendőrt hív rád vagy tesák körbevesznek és az utolsó fogaidat is kipergetik a szádból.
2021. nov. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Ilyet nem, de volt egy elég hülye "élményem".

Kb 25 km-re járok egy tanfolyamra hetente egyszer délután. Az idén eddig 5 alkalom volt, amikor az elsöre mentem, kb 5 km-rel azután, hogy elindultam, elém fordult egy autó, és ugyanaz aza épület elött állt meg, ahová én is parkoltam (Nem a tanfoylam helye, ott nincs elég paroló).

Ez azóta minden egyes alkalommal megtörtén, most az utolsó esetnél kiszállt a vezetö - egy fiatal valaki - és megkérdezre, én direkt követem minden héten, vagy mi a probléma?

Aztán a végén jót nevettünk, amikor kiderült, hogy véletlen, de elég furcsa helyzet volt.

2021. nov. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Egyszer fiatalon meg kellett egy utcán, talán térképet vagy címet nézni. Aztán annyira rámállt egy majom egy rozzant kocka 80-as audival, hogy elengedje a szembejövőt, hogy tolatás nélkül nem tudott kikerülni, de nekem is tolatni kellett volna, mert nem jó helyen voltam. Direkt el akartam engedni és nem tettem ki az indexet h indulnék, mert ő már indexelt. Röviden dudáltam, hogy menjen már, erre elindult és beintett. Na őt kezdtem el követni. Nem rátapadva, de 8-10 utcán keresztül mentem, aztán bekanyarodott egy sarkon egy külvárosi murvás útra, mire bekanyarodtam akkora porfelhő volt, meg úgy fényt kapott az emberünk, hogy a millenium falcon megirigyelné.
2021. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Sok unatkozó idegbeteg, pszichopata van, szóval biztosan van ilyen.

Bár a mai üzemanyagárak mellett remélhetőleg egyre kevesebben űzik majd ezt a "hobbit".

2021. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira vicces mint röhögni azon, hogy fingasz.
2021. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nem jó poén! Belőlem pár teszt-lekanyarodas utan önvédelmi reflexeket valtana ki, behúznalak valami egyiranyúba aztán lenne nezegetés ha átnyúlok az ablakodon... ráadasul nem istenbizony, hogy nem garazdaság-e, mivel félelemkeltésre pont jó, ha mondjuk pali vagy és egy törékeny kis nőt pczel ki magadnak "mókazni".
2021. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!