Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szoktattok...

Milyen gyakran szoktattok biciklivel menni dolgozni?

Figyelt kérdés

Nyaranta nagy melegekben és télen a mínuszokban is.

Én naponta oda és vissza 15-16km, szoktam le tekerni, heti 5 napot.



2021. nov. 6. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 év alatt egyszer mentem így. Nem volt rossz, de túl izzadós vagyok és a vasúton sem tudok értelmesen átmenni a 10 percen túl zárva tartható sorompó miatt.
2021. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Pesten élek. A sok idióta autós miatt nem megyek bringával dolgozni.

A célszerű útvonalon zéró oldaltávolságit tartanak. Védett úton nem adják meg az elsőbbséget.

Ahol van kerékpár út, oda ráparkolnak, vagy babakocsit toló anyukák flangálnak rajta, noha két lépésre ott a járda.

Meg hát a levegő minősége sem jó.

Erőnlétemből futná, távolság sem nagy.

A mozgásra is szükségem lenne.

2021. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Korábban napi szinten azzal jártam, de ma már egyáltalán nem.

A lehetséges útvonalakon vagy túl nagy a járműforgalom vagy túl nagy a szintkülönbség. Ezen kívül a biciklim ellopása is elvette a kedvemet az egésztől.

2021. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tobb, mint negy eve dolgozom a mostani munkahelyemen, ketszer voltam eddig munkaban biciklivel. Egyik tenyezo a tav (20 km), masik az hogy altalaban nem egyedul jartam, harmadik pedig a nagy szintkulonbseg. Azelott szinte mindenhova bringaval jartam (egyetem, melo, szorakozas), viszont meghatarozott tavot meghaladva (5-8 km), nem biztos hogy a legjobb valasztas.
2021. nov. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen sokat, heti 5-6 nap 10km oda-vissza, gyűlöltem, először robogót vettem az egy kész megváltás volt a biciklihez képest, utána rá 5-évre vettem egy autót na az volt a totális megváltás.
2021. nov. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
Munkabapokon.
2021. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hintalow ***** válasza:
Káposztásmegyeren lakom, ès az Árpád hìdnál dolgozom. Èvi sacc 10 hónapot járok be bringával, heti átlag mondjuk 4 napot. Szeretem. Nagy rèszben bringaúton megyek, mivel már 4-5 ève tekerek, úgy látom egyre többen bringáznak egyre több bringautat èpìtenek, ès sok helyen egyirányúsìtanak utcákat, kiszorìtva onnan az autósforgalom egy rèszèt, de bringával megmarad kètirányúnak. Legutoljára újpesten az Attila utcát.
2021. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden nap, Angliában élek, itt szerencsére nincsenek fagyok, hó, a legtöbb helyen van különálló kerékpárút. De Budapesten például nem mernék biciklizni.
2021. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!