Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Oszkáron mennyivel indulás...

Oszkáron mennyivel indulás előtt lehet foglalni?

Figyelt kérdés

Akár utazás előtt nagyon rövid idővel is lehet?

Mit gondolnak erről az autósok?


Lemondást nem szeretik,azt tudom,de ha utolsó percekben foglalok azzal nincs gond,ha amúgy van hely?


2021. nov. 12. 05:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy gond lenne, hisz fizetsz nekik az útért, az üres hely nekik kiesés.
2021. nov. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sofőr függő. Van olyan aki nem is válaszol ha pár órával előtte írsz.
2021. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mivel nem tudni a biztos érkezést,így nem tudom korábban lefoglalni.

Ezért gondoltam,ha megérkezek,akkor lefoglalnám,ami leghamarabb megy.

2021. nov. 12. 07:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát amikor én pl repülővel érkezek pestre megadom a járatszánot a sofőrnek így tudja hogy van-e értelme bekanyarodni ha csak miattam jönne be a reptérre.
2021. nov. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy ez nem egy hivatalos szolgáltatás, csak emberek visznek el embereket, ezért változó a foglalás is.


Alapvető szerintem, hogy utolsó pillanatokban nem foglalgatni kell, hanem felhívni a sofőrt és megkérdezni, el tud-e vinni.


Plusz illik nem megváratni az embereket, sajnos nekem ezekkel a dolgokkal csak rossz tapasztalatom van.


Tipikus Győrből érkezik Pesten át Nyíregyházára úriember, közben 2x eltéved Pesten, teefonon nem érni el, és 2-3 másik ember várakozik miatta.


Vagy kedvencem az, aki indulás előtt 5 perccel foglalt utat. Amit nyilván nem is láttam mert már úton voltam. Majd felhív, hogy kicsit várjak már, mert csak később fog odaérni.


Amikor mondtam, hogy van 10 perce, akkor még ő volt felháborodva, hogy én milyen sofőr vagyok, hát ő fizet az útért.


De azt mondta siet, csak még nem jött érte ismerőse aki elhozza Mátészalkáról Nyíregyházára... Ami konkrétan 1 órányi távolságra van, és "várjuk meg".


Na ott b..sztam rá a telefont.

2021. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amit én sofőrként nem szeretek az a várakozás és kitérők.


Ettől függetlenül eddig megegyeztem minden alkudozós suttyóval, hogy ne kelljen már Kelenföldről nekem elmenni Kőbányáig mert neki úgy kényelmes, hanem legalább valahol út közben tudjam felvenni.


Amúgy azt mondom, illik a másik idejét tiszteletben tartani, és úgy kalkulálni, hogy ne neki kelljen várakoznia.


Nyilván attól is függ, honnan indulsz hova, de személy szerint inkább számolnék +1 óra várakozással, aztán beülnék egyet kajálni, minthogy utána azon kelljen alkudozni, hogy várjon még 5 percet miközben tudom, hogy 15 lesz belőle.

2021. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen az ut elott mar nem javaslom: a sofor mar valsz keszulodik, elindult, vezet, valsz nem az applikaciot figyeli. Akkor mar inkabb hivd fel. De en ugy az utolso 2 oraban foglalast nem javaslom.
2021. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is autós vagyok.

Nálam ha van szabad hely, akár indulás előtt 10 perccel is foglalhat, ha ott van a megbeszélt helyen a megadott időpontban, ugyanis mindig ugyanott veszem fel az utasokat, de be szokott telni napokkal előbb a hely és ha utolsó nap lemondják, fél órán belül jön helyette másik utas, olyan népszerű vagyok szerencsére :) Szóval autós függő.

2021. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Németországból jön haza,a céges autó csak Budapestig viszi el az emberek a keletiig.


Onnan meg mindenki oldja meg magának,az utat,sajnos ez van.


Olyan 10-12 óra az út,így lehetetlen pontosan kiszámolni mikor érkezik meg,ezért gondoltam,hogy amint megérkezik,lefoglalom neki a legkorábbit.


Na,meg már ilyenkor hideg is van,baromi rossz várakozni órákat.


De majd az lesz,hogy felhívom,az illetőt,csak azt nem tudom,hogy a telószámot,nem-e foglalásnál mutatja-e csak.


Vonattal nem tud hazajönni,mert több bőrönd van,amit egyedül nem tud elcipelni.

Ezért lenne megoldás a telekocsi.

2021. nov. 12. 18:52
 10/11 anonim ***** válasza:
A csomagok mennyiségét is feltétlen jelezd.
2021. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!