Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért látott hátrafelé a...

Miért látott hátrafelé a visszapillantón lévő fedélzeti kamera? Hogy lehet ilyen jó kamerát beszerezni?

Figyelt kérdés

Mentem egyik nap találkozni a barátnőmmel és úton voltam amikor azt vettem észre hogy az előttem lévő autónak a középső visszapillantó tükre konkrétan egy nagy kijelző és hátrafelé figyel mert a saját kocsimat láttam benne.

Amikor megálltunk pirosnál akkor fel és le kapcsoltam a lámpámat és a kamerájában is az látszott! Na akkor már tudtam hogy az biztosan engem vesz. Egyszer felvillantottam a refit, ott is felvillant.

Nagyon előrehajoltam és bámultam a kamerát.

Elvileg annak előre fele kéne rögzítenie vagy nem?

A képe alapján nagyon éles és jó felvételt adhatott.


Akarok majd én is kamerát. Milyen kamera lehetett ez?

És az miért lehetett hogy nem előre hanem hátrafele rögzítette a képet?



2021. nov. 21. 10:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Erre hasonlított nagyon

[link]

2021. nov. 21. 10:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát te magad is belinkeltél egy ilyet, akkor mi a kérdés?

Digitális visszapillantó tükör. Mi ezen a csoda?

2021. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen névvel fent se lehetnél gyakorin, már nem először látom a nevedet itt és már akkor se tetszett!!!!!
2021. nov. 21. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
van olyan amire lehet hátsó kamerát csatlakoztatni , és ezt szokták tolató kameraként is használni
2021. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:
100%

Te most azon csodálkozol, hogy nem csak előre, hanem hátrafelé is lehet kamera, és az a kivetítőn megjeleníthető?

Nem egy újkeletű dolog.

2021. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azon de így már nem csodálkozom. csak sosem láttam még ílyet!
2021. nov. 21. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!