Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Utánfutó kölcsönzőre lenne...

Utánfutó kölcsönzőre lenne kereslet?

Figyelt kérdés
Mekkora utánfutókat mennyiért adnak ki, mennyi időre? Nagyon nem ismerek utánfutó kölcsönzőt, az én városomban kerestem, de nem találtam, így valószínűleg az első lennék. Egy 60 ezres városról van szó, tehát nem is kicsi, de nem is nagy. Nagyjából sok törődést nem igényelnek az utánfutók, nem mint az autók. Aki bérelt már vagy vannak információi a fentebb említett kérdéseimmel kapcsolatban, az megoszthatja a tapasztalatait!
2022. jan. 26. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

interneten keress rá, hívj fel 3-4 céget és máris tudod az árfolyamot

egyébként elég olcsó a kölcsönzés

azt ne feledd, hogy ezeket is kell műszakiztatni, kopó részeket cserélni, tisztán tartani

2022. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Tőlünk nem messze van egy csávó aki csak utánfutókat ad bérbe. 2 utcával arréb pedig egy, aki utánfutókkal kezdte, már már rengeteg kisgépje, 20-on akárhány autója és legalább ennyi utánfutója van kiadó... Ezt csak elmondásból tudom, hisz az udvarán egyszerre csak 2-5 db szokott állni ezekből, de mindig más. Ja, biztos jó bolt, hisz 2 alkalmazottja is van.
2022. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kb. 12 ezres városban egy utánfutó kölcsönző van. Nem ez a fő profiljuk, de ezzel is foglalkoznak. 4 darab kisméretű utánfutójuk van. Utoljára novemberben kölcsönöztem, 2 óráért fizettem 2500-at. Ha 1 évig nem vágja senki gajra az utánfutót, akkor biztos visszahozza az árát nekik.
2022. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél vagy 5 utánfutót, ami kb 2 milla, vagy több meg a céget megalapítod.

Úgyhogy kell tőke hozzá elindulni.

2022. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá, kérj ajánlatot a környéken.

Én 7k kisvárosból származom, ott megél. Mondjuk nem csak utánfutót, hanem mindenféle gépeket lehet kölcsönözni (vésőgépek, nagyobb teljesítményű fúrógépek, döngölők, betonkeverők és még lehetne sorolni). Nyilván akkor megy jól, ha van valami forrásod használt, de jó állapotú eszközökre, te tudod karbantartani őket és akkora az eszközpark, hogy olyan miatt nem kell visszamondanod ügyfelet, hogy nincs bent éppen a megfelelő gép)

2022. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem messze tőlünk van, az utánfutó nagyságától függően 4-5-600 Ft/ óra. De nagyon rendesek, mert csak a valós időt fizettetik. A legtöbb kölcsönzőben minden megkezdett óra vagy félóra után kell fizetni. Városunkban sok kölcsönző van, én eddig kb 5 helyen voltam, az átlag 500 Ft/ óra volt eddig.
2022. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Én örülnék neki, ha a környékemen lenne (egy elég kicsi városban lakom). Venni nem vennék sajátot, nem használnám ki, és tárolni sem tudnám, szóval ha szükségem lenne rá, én biztos, hogy bérelnék, és azért volt már olyan helyzet párszor, hogy tényleg jól jött volna, de kénytelen voltam megoldani máshogy.
2022. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült megvalósítani ezt a tervedet?
2023. szept. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!