Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi volt a legnehezebb dolog a...

Mi volt a legnehezebb dolog a vezetés tanulásban?

Figyelt kérdés

És miután már megszereztétek a jogsit, tapasztaltabbak vagytok, most mi a legnehezebb?


Én őszintén rettegek, hogy nem jut eszembe a kereszteződésnél , hogy mit kell csinálni ( mondjuk még nem kezdtem el a KRESZ-t csak olvasgatom a könyvet) illetve van olyan út , amit növény fed a látószögemből és alig làtható.. ott is félnèk, hogy nem tudom eldönteni hogy az ott út vagy nem.. és amíg tétovázok addig már mögöttem dudálnak..


Tudnátok esetleg jótanácsot adni, hogyan győzzem le a félelmeimet?


2022. márc. 24. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem volt semmi nehéz tanuláskor - persze követtem el hibákat, de ez ilyen dolog


most így 15 évvel később a helyzetfelismerés, ami nehéz. Mindenféle magasságban, hanyagul kihelyezett táblák, lekopott felfestések nagyban hozzájárulnak ehhez.

2022. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a váltogatás volt a gyenge pontom, arra kaptam hibapontokat is a vizsgán. :D

Olyan szinten meggyűlöltem az egészet, hogy miután a jogsim megkaptam, utána egy héttel 1x vezettem, majd azóta se (ennek 7 éve).


A legtöbb tapasztalt ismerősöm amúgy a többi járműre panaszkodik, hogy az a legnehezebb része, kerülgetni a sok szabálytalankodó, szüttyögő vagy épp száguldozó vakegeret.

2022. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
en eddig manualison tanultam, de a valtas a halalom. most gondolkodtam el azon hogy lehet valtani kene automatara
2022. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
induláskor kuplung mèrtèke amíg rá nem èreztem, parkolás, azt jogsi megszerzèse után kèt kukával gyakoroltam....
2022. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nehéz nem volt, én nagyon szerettem volna és akartam is.
2022. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!