Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék jobb a forgalm...

Hogyan lehetnék jobb a forgalmi vizsgán ?

Figyelt kérdés
Sajnos sikerült már harmadjára is megbuknom a vezetésen . Egyszerűen túl izgulom , végig remegem a vizsgát és ha valami elsőre nem megy akkor bepánikolok és vége van . Megkaphatom én a világ legaranyosabb vizsgabiztosát is , de akkor se sikerül . Első alkalommal rossz oktatóm volt és vizsgabiztosom és teljesen elrontottak lelkileg . Én úgy érzem már nem bírom . Mit a fenét lehet csinálni ezzel a remegős izgulással ? Az idő nem segít rajta már másfél éve próbálom lerakni .

2022. ápr. 12. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell feladni.Nekem is 2.ra sikerült.Bár velem egy szemétkedés miatt nem sikerült az első vizsga,nem az én hibámból.Te esetedben rákérdeznék az oktatódnál kéne egy kis kenőpénz? jól jár ő is,meg a vizsgabizti is.
2022. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már azt, - én még tapasztalatlan vagyok, és vizsga előtt állok,ugyanilyen remegős izgulós- hogy valaki a sokadik vizsgájára már a vesztesek nyugalmával ment, lemondott róla, elengedte.... és erre sikerült neki!


Amúgy vizsga előtt lehet valami nyugtató hatású gyógynövényt alkalmazni. Kaptam ilyen tanácsot is.

2022. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyugtatón gondolkozom én is . Biztos van valami ami jó erre .
2022. ápr. 12. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!