Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Indóház vasúti magazinba...

Indóház vasúti magazinba pontosan hova kell küldeni képet, ha szeretném hogy bekerüljön?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 03:04
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Bár kétlem hogy csak úgy beteszik, tekintve hogy vannak szerződéses fotósaik.

2022. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
1-es, ez marhaság. Az Indóházat egy maroknyi lelkes csapat szerkeszti, akik nagyban építenek a vasúti szakma és a vasútbarát közösség hozzájárulására minden értelemben. És ez jól is van így egy szaklap esetében. Nekem is jelent meg olyan képem, amit nemhogy nem szerződött fotósként, hanem konkrétan mobiltelefonnal , autóból lőttem - csak annyira érdekes volt a téma, hogy kicsit egyenesítettek rajta és mehetett sajtó alá.
2022. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 10 deka farhát ***** válasza:
74%
A lényeg, hogy érdekes legyen a kép témája. A kelenföldi 25-ös váltó mellől már szénné lett fotózva minden, illetve senkit nem érdekel egy naponta közlekedő személyvonat, hacsak nem valamilyen fura szerelvényösszeállítással közlekedik.
2022. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Az a lényeg amit a 2-3-as kollllégák írnak. Flirtöt csak akkor küldj be ha mondjuk az oldalán fekszik a Nyugati téren, a villamossíneken, keresztben és 10 méteres lángokkal ég. Akkor tuti berakják, még a címlapra is :D

Szóval tényleg elég érdekes dolognak kell lennie.

Régen sok képem bekerült (még angol újságokba is elkértek 1-2-t), mert olyan helyen laktam (és a vasútnál dolgoztam) hogy szinte minden másnap volt valami érdekesség, csak ki kellett menni a sínek mellé és kattintani kettőt.

Ma már csak Szilikózisok járnak errefelé, le is álltam a fotózással.

Ha küldesz valamit, akkor azért adj nekik leítást a képről, hogy mi mikor hol merre meddig. :D

2022. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És az első által javasolt linken található elérhetőségek közül pontosan melyikre kell küldeni?
2022. ápr. 22. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!