Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam 2,5 hónapja a...

Megbuktam 2,5 hónapja a forgalmi vizsgán, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lassan 2,5 hónapja buktam meg a forgalmi vizsgán 32 óra vezetés után most kaptam május közepére időpontot 2 órát tudok vezetni elég lesz? Van esélyem átmenni? (Nem az én hibámból kellett ennyit várnom a vizsgára hiába hivtam az oktatót mindig lerázott azzal, hogy nem kapott időpontot.)

2022. máj. 4. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt honnan a heréből tudjuk, hogy neked mi az elég. Másrészt meg ha megbuktál, kihagytál két és fél hónapot, aztán két egész darab órát tudsz venni azért elég karcsú lesz.
2022. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, ugyanis annyi idő alatt nagyon sokat lehet felejteni és nem lesz a kezedben a rutin a vezetéshez. Minimum 4-6-ot kellett volna venni.
2022. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ès nem gondoltad hogy addig pótóràt kèrj....Elèg karcsó.... persze függ sok mindentől.... mièrt buktàl meg?
2022. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerült a parkolás kicsi volt a hely ahova be akartam állni
2022. máj. 5. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És ezért megbuktál?

Na jóóó....

Nekem azt mondta az oktatóm,hogy semmi baj, ilyenkor mondani kell, hogy nem jól ítéltem meg a helyet és nem férek be. És hogy rendben van, megyünk tovább, keresünk új helyet.


Hogy történt neked ez az incidens? Jól nézünk ki,ha ezért is buktatnak :(

Kicsi volt a hely és akkor megtorpantál? Belenyúlt az oktatód? Vagy te se ismerted fel, hogy nem jó a hely, miután elkezdtél próbálkozni?

2022. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
èn úgy tudom, hogy alap bukàs.... mondjuk 3 èves jogsival, èn is benèzem a szűkös helyet nèha.....
2022. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak hiba pont ès az volt a 10.
2022. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!