Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érdemesebb...

Szerintetek mit érdemesebb venni? Elektromos roller avagy bicikli?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mármint a bicikli is elektromos vagy az sima?
2022. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

Milyen célra? milyen távolságra? hány éves vagy? mennyit használnád? hol töltenéd/tárolás? stb.


bérelhető (Lime stb) roller sokszor nagyon praktikus ha ide-oda el kell jutni városban gyorsan és hirtelen kell a megoldás, bár nem olcsó és nem is veszélytelen vele a közlekedés, ennek a legnagyobb előnye hogy ahova mész otthagyod nem kell érte aggódnod. Ez nagyon trendi és valóban praktikus de...


Na de ha saját elektromos rollert veszel akkor igen csak leszűköl a kör mert pont a "gyorsan felpattanok és megyek" lehetőségek szűnnek meg mivel gondolom nem hagynád csak ott az utcán. Maradnak a fix célpontok ahol biztonságban(?) tudod tárolni/tölteni

Munkahely/iskola/nagyszülök/sport.


Viszont számold ki hogy ha ugyanoda rendszeresen biciklivel mennél mennyivel többet mozognál. pl gyereknek én nem is vennék elektromos járművet, eleve keveset mozognak a mai fiatalok még azt a kis mozgást is el akarjuk venni?

2022. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Bicikli. A roller nem tul praktiku, és elég könnyű vele nagyot perecelni.
2022. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
A roller gyerekeknek való játszani.
2022. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Viszont a szabályokat betartva, játszva közlekedni, mosollyal az arcokon nagyon jó dolog🙂
2022. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Attól függ. Mekkora távot akarsz vele megtenni és milyen poggyásszal?
2022. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Bicikli.


Sokkal messzebb eljuthatsz vele mert emberi erő PLUSZ résegítés.


Ha középmotoros, akkor szinte lehet hajtani úgy hogy semmi akkumulátort nem használsz.


Nekem olyan villanybiciklim van amin 20 fokozatot lehet állítani (de le csökkentettem hétre mert a 20 teljesen felesleges), 1-es, 2-es fokozaton körülbelül teljesen ugyanolyan érzés mintha egy nem elektromos biciklit tekernék és a motor teljesítmény ilyenkor csak 10-40 watt között van, ennyi plusz elég neki ahhoz, hogy elvigye az extra tömeget.

2022. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

7 vagyok.


[link]


Ez a gépem.

2022. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!