Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Magyarországon jelenleg...

Magyarországon jelenleg összesen hány taxi van forgalomban?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan annyi mint amennyi Astra van Fehérváron, hozzáadva a kukák és a csatorafedelek számát is.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

2022. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Valaki tényleg ennyire unatkozik vagy ezeket a kérdéseket valami script generálja? :D
2022. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi van abban olyan különös, ha valaki tudni szeretné, hogy Magyarországon jelenleg hány autót használnak taxiként?
2022. júl. 3. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Az Astrás kérdés az enyém volt, de utána volt még olyan, hogy Pécsett mennyi közlekedési tábla van, meg Debrecenben mennyi régi Suzuki Swift van, de ezeket törölték, így le kell állnom, mielőtt kitiltanak :D
2022. júl. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
#4 A Tornanádaskai Bugattik is te voltál, és a piros zoknis gyalogosok is?
2022. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

#4-es vagyok

A Bugattis igen, a gyalogosos nem, azt be tudnád linkelni kérlek?

2022. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontosan annyi, amennyi agysejted van 😁
2022. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

#6 törölték, mert értelmetlen volt. Fogalmazási hiba is volt benne. Valami olyasmi volt, hogy napi átlagban vasárnaponként hány piros zoknis gyalogos fordul meg a Szentlélek téren.


Erre válaszoltam azt, hogy egy sem, nem fordulnak meg, hanem egyenesen átmennek a téren.

2022. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Helytelen válasz, mert én fordultam már meg egy vasárnap délután piros zokniban a Szentlélek téren, a tér közepén visszafordultam, mert otthon hagytam a bérletem 😁 Úgyhogy 0-nál biztos, hogy több 🤣
2022. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!