Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megéri az elektromos roller?

Megéri az elektromos roller?

Figyelt kérdés

Ezen filózok találtam egy rollert 150 ezerért (segway ninebot kickscooter f25e) ennyit költenék rá, 25km/h tehát annyival megy mint pl a lime.

Nyugatiba fogok költözni, és kb 15-20p sétára van a munkahelyem gondoltam ezzel járnék, viszont kikerülhetetlen hogy ne vegyek teljes áru bérletet mert utazom azért haza is hétvégente a 17.kerületbe. Egyszerűen nem tudom eldönteni felesleges e vagy sem.. Meg pár apróság is segítene eldönteni, pl mi van ha lemerül, sajnos fiatal korom ellenére sérvem van így nem nagyon emelhetek sajnos semmit ami kicsit is nehéz, tehát, lehet tovább rollerezni lábmeghajtádsal ha lemerül? A lime-nál nem kivitelezhető mert nehéz gondolom ez is ilyen de azért hátha valakinek van és tudja ezekre a válszt, illetve ez a roller 5 óra alatt feltölt de mennyi ideig tudok vele menni?


2022. júl. 10. 00:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 21perc séta nyugatiból a munkahelyemig ami a hősök terénél lenne..elektromos rollerrel mennyit tudnék lehúzni vele szerintetek?
2022. júl. 10. 00:21
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok kérdésért, de nem választ sok el hogy megvegyem, de lehet pénzkidobás lenne
2022. júl. 10. 00:22
 3/8 anonim válasza:
90%
Én vennék ha kitudnám használni de többnyire mindig hosszú távokat megyek. Használat előtt megnézed, hogy hogy áll az akku és nemfog útközben lemerülni. Hogy mennyit bír ki? Hát nézz utánna... Szerintem vedd meg, probáld ki, ha nem felel meg eladod.
2022. júl. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sérved van, akkor inkább mozogni kellene, 15-20 perc séta az semmi.
2022. júl. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugati - Hősök tere útvonalon még csak át sem kell szállni , így különösebb időmegtakarítás nem várható a tömegközlekedéshez (72M) képest.
2022. júl. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább bringáznék, bár nekem távolabb van a melóhelyem a városban szóval nekem egyértelmű hogy az.
2022. júl. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm.. igaz.. Nem vagyok ilyen alapesetben gyorsan döntök, de nem akarom dobálni a pénzt feleslegesen.. Jó indokokat mondtatok, és #4 tényleg jobb ötlet a mozgás.. Lehet egyelőre elvetem ezt az ötletet.. Köszönöm a válaszokat
2022. júl. 10. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy éves bubi bérlet most 5e Ft, az első fél óra ingyenes - mivel gyalog 21 perc a táv amit írtál Bubival ez még annyi se lenne. Ha csak erre akarod használni a rollert ( munkába járás) akkor a Bubi jobb választás szerintem.


A 17. kerületi hazajutást azonban ebben az esetben másképp kell megoldanod.


A roller esetén még számolj szervizköltséggel is ( nem egetverő szerintem, de a töltésen kívül még ez plusz költség ).

2022. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!