Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » LIME elektromos bérelhető...

LIME elektromos bérelhető roller, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
valaki jó helyen itt hagyta, útban van ha arrébb akarom tolni néhány métert , tényleg vinnyogni kezd? másfél hete itt van, mikor gyüjtik be? ha csak fel emelem és úgy viszem arrébb akkor is vinnyog? elmozdulást érzékel, vagy kerékforgást?

2022. júl. 28. 22:02
 1/7 anonim válasza:
49%
Hivd fel a szolgáltatót.
2022. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Emeld meg, akkor nem fog gurulni. Meg ha vinnyog is, szerintem senkit nem fog érdekelni
2022. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugorhatnak minden vinnyogásra, rengeteg gyerek szórakozik velük. Nyugodtan arrébb rakhatod.


Elvinni nem fogják, csak

1, ha lemerült, ilyenkor nem is oda rakják vissza,

2, ha valaki kibérli és nem ugyanoda viszi vissza.

2022. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 még én költsek rá mert valami hülye gyerek itt hagyta, és útban van?
2022. júl. 28. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, igen, ahogyan az előtted hagyott autóroncsot is pénzért (hívásdíj) bejelented, úgy a téged zavaró rollert is. Ilyen a világ, ha az érdekeidet èrvényesíteni akarod, az pénzbe kerülhet.


Persze amúgy odébbteheted pàr lépéssel, attól még jelezni sem fog.

2022. júl. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy-két métert mozdul is, már vinnyog. Egy időben rendszeresen a családi házunknak támasztva hagytak ilyen rollereket. Ha tolja az ember, szinte azonnal befékez, aztán vinnyogni kezd. Gondolom ilyenkor jelzi a diszpécsernek is, hogy lopási kisérlet van a roller szerint. Párszor elvittem az 50 méterre lévő buszmegálló esőbeálló hátuljához, ahol nincs útban.
2022. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok. Több ezer ilyen roller van kint az utcákon világszerte, nem jelzi senkinek a roller, ha arrébb rakják. Igen, vinnyog, ezzel jelzi neked, hogy nem sikerült kibérelni, illetve a környező emberek is hallják, ha lopni próbálod. De te csak arrébb rakod. Igen, nekiáll vinnyogni, de kisvártatva abbahagyja. Ne parázzatok.


Szerencsétekre elkezdték létesíteni az új mikromobiltási pontokat. Ha szerencsétek van, hamarosan a ti környéketeken is lesz és máshová nem is lehet majd lerakni őket.

2022. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!