Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van aki átfog állni tömegközle...

Van aki átfog állni tömegközlekedésre a benzin ár miatt?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy átállnak. Én most kezdtem el kocsival járni, és nagyon nem szeretnék újra fél 3-kor kelni, hogy beérjek dolgozni, a többiről ne is beszéljünk, a téli fagyhalálról, a testvérekről akik felállítanak, hogy a babakocsi elférjen az ülés mellett, sorolhatnám még...
2022. aug. 2. 08:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%

Én ugyan biztos nem fogok. :) :) :)

Meghagyom a pórnépnek.

2022. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Első azért nem kell lepórnépezni azt aki busszal jár, ez elég szánalmas egy kijelentés.
2022. aug. 2. 08:29
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogok, főleg, hogy újra emelkednek a vírusos esetszámok (a covid óta nem használok tömegközlekedést, előtte autózás kiegészítésképpen is rendszeresen és szívesen használtam)
2022. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Évekig csak tömegközlekedtünk, nem is volt autónk. Meg is volt az eredménye, rendszeresen voltunk betegek, minden évben összességében úgy két hétig betegszabin voltunk, sokszor betegen jártunk be dolgozni és rengeteget költöttünk vitaminra, mindenféle szopogatós tablettára és gyógyszerekre.

Mióta autózunk alig vagyunk betegek, nincs simulós-tapizós utastárs, szék ellenőrzés (ültem már hugyos székre, azóta mindig megnézem), szaghatások és még sorolhatnám percekig.

Amíg nincs kultúrált közösségi közlekedési lehetőség nem fogjuk használni, előbb fogok gyalog járni.

2022. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
# 3: nálad a pont!
2022. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok. Mindenki azzal jön nekem, hogy álljak vissza a buszra, de ezek az emberek nem tudják milyen a bőr üléses Ikaruson halálra fagyni télen. Nekem minden pénzt megér, hogy ne kelljen ezeket átélnem. Évek alatt nagyon sokat voltam én is beteg ezek miatt.
2022. aug. 2. 08:59
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Aki azzal jön, hogy Te szálljál vissza, majd az visszaszáll.

Dolgozok én eleget ahhoz, hogy ne kelljen a prolikkal keverednem.

2022. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Beviz Elek ***** válasza:
12%

A kérdésedet megválaszoltad az első mondatoddal, most mit is szeretnél akkor? Erősítsünk meg abban hogy megéri kifizetni a pénzt az üzemanyagra és nagyon jól csinálod hogy autóval jársz?


Ügyes vagy, tök igazad van, én is kifizetném az üzemanyagot a te pénzedből!

2022. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Én alapból tömegközlekedem, jogsit sem tettem le, pedig fenntudnám tartani az autót.

#4 valami nincs rendben, én nem betegedtem le egyszer se, pedig van minden metró, busz, villamos, troli, mivel szeretek utazni, az albérletet direkt úgy néztem, hogy legalább 1 átszállás legyen (ha lehet eljutási idő növelése nélkül több útirány közül lehessen választani + kötött pálya), legalább 40 max 60 perc legyen az eljutás és home office-t sem igényeltem, pedig lenne lehetőség.

Ikaruszok már elég ritkák, kérdező, melyik viszonylaton találkozol rendszeresen Ikarusszal? (Lehet oda költözök, mert már kezd unalmas lenni a Mercedes Citaro :) volt is már olyan, hogy 15 percet vártam Ikaruszra, amikor biztosra tudtam, hogy az jön, nem mentem el a 1-2 perc múlva jövő Mercivel :) )

2022. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Borsod volán. Hát nem olyan nagy buli egy órát végig ülmi sz@rrá fagyva.
2022. aug. 2. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!